SKonline network :   Kúpele |  Ubytovanie |  Slovensko |  Catering |  Austrália |  Referáty | 

ubytovanie kúpele dovolenka teambuilding, catering, akcie fotogaleria spolupraca kontakt
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
1714. Hotel Eurobus 
Fotogaléria k objektu

Lokalita: Zemplínska Šírava
Kapacita: 80
Cena od: 17.- € (osoba/noc)» REZERVUJTE SI
» FOTOGALÉRIA
» CENNÍK


Hotel Eurobus sa nachádza 12 km od mesta Michalovce, v centre rekreačnej oblasti Zemplínska šírava, stredisko Medvedia hora, v prekrásnej scenérii Východoslovenskej nížiny pod svahmi Vihorlatu. Vodná nádrž s nádychom prímorskej romantiky, poskytuje dokonalé zázemie pre návštevníkov.
Pre svoje dobré klimatické podmienky a najväčší počet slnečných dní je vyhľadávanou oblasťou cestovného ruchu s možnosťami kúpania, surfovania, jachtingu, vodných športov, ako aj vychádzkami v okolí. Hotel je situovaný v nádhernej prírode v tesnej blízkosti vody priamo na špici polostrova, kde je z každej strany výhľad na vodnú hladinu. Hotel ponúka kvalitné služby v oblasti ubytovania, stravovania, oddychu a športu.

NOVOVYBUDOVANÉ RELAXAČNÉ CENTRUM:
Novovybudované relaxačné centrum zabezpečuje komplexné služby relaxácie. Oddychovať môžete v saune s bazénom, vo vírivých vaniach, v soláriu, v posilňovni, pri masáži kvalifikovaným odborníkom, alebo v masážnej sprche.
Pri hoteli je upravená pláž s pozvoĽným vstupom do vody. Breh je prispôsobený na pristavovanie lodí, člnov a skútrov.

Ubytovanie:
Kapacita hotela je 80 lôžok v 40-tich nadštandardne vybavených dvojposteľových izbách a apartmánoch. Izby ponúkajú vysoký štandard pohodlného ubytovania, ktoré uspokoja aj náročnejšiu klientelu.
Sú vybavené peknou kúpeľňou so sprchovacím kútom, toaletami, televízorom so satelitným príjmom, rádiom, chladničkou a možnosťou pripojenia na internet pomocou vlastného prenosného počítača. Každá izba a apartmán má vlastnú loggiu s nádherným výhľadom na vodnú hladinu.

Stravovanie:
Reštaurácia s kapacitou 110 miest a letnou terasou s kapacitou 30 miest ponúka možnosti výbornej stravy so širokým výberom jedál. Raňajky sú podávané formou švédskych stolov. Počas rekreácie a víkendových pobytov je možnosť stravovania formou plnej penzie, alebo polpenzie.
Denný bar s kapacitou 70 miest a tiež s letnou terasou ponúka príjemné posedenie pri káve so širokým sortimentom alkoholických aj nealkoholických nápojov, kvalitných značkových vín a miešaných špecialít. Súčasťou baru je aj posedenie pri kozube.

Kongresová miestnost:
Hostia majú k dispozícii salónik pre 20 osôb a kongresovú miestnosť s kapacitou do 100 miest, kde hotel zabezpečuje konferencie, školenia, porady a obchodné rokovania.

| REZERVUJTE SI | FOTOGALÉRIA | CENNÍK |


Výber z fotogalérie k objektu
(klikni na fotku pre úplnú fotogalériu)
izba jedalen kongresova miestnost kupelna


 
TOP 3 atrakcie v okolí
Zemplínska Šírava
Vodná nádrž
Hrabová Roztoka
Sakralna pamiatka
Ruská Bystrá
Sakralna pamiatka

Ubytovanie v okolí
Objekt 290
Chata
10.95 €/noc
Objekt 344
Kúpeľný hotel
32 €/noc
Objekt 291
Chata
8.03 €/noc


Slovakia spa resorts, Catering servis, Slovensko, Kúpele / Lázně, Ubytovanie, Víza do Austrálie, Austrálie
study in Australia, Slovensko - ubytování a lázně
SKonline® 2000-2012, Všetky práva vyhradené.