SKonline network :   Kúpele |  Ubytovanie |  Slovensko |  Catering |  Austrália |  Referáty | 

ubytovanie kúpele dovolenka teambuilding, catering, akcie fotogaleria spolupraca kontakt
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
917. Best Western Teledom Hotel & Conference Center 

Lokalita: Košice
Umiestnenie: obec / mesto
Kapacita: 49
Cena od: 43.15.- € (osoba/noc)» REZERVUJTE SI

Ceny izieb
typ izby počet letná sezóna zimná sezóna mimo sezóna top sezóna
 1L 0 49.79.- 49.79.-    
 2L 0 76.35.- 76.35.-    
 AT 0 92.94.- 92.94.-    
typ cien: osoba/noc

Vybavenie objektu
GSM sieť: eurotel, orange,

jazyková vybavenosť: eurotel, orange,

špeciálne služby: eurotel, orange,

vybavenie izieb: eurotel, orange,

vybavenie zariadenia: eurotel, orange,


Best Western Teledom Hotel & Conference Center poskytuje ubytovacie a stravovacie služby zodpovedajúce kritériám medzinárodného štandardu na trojhviezdičkovej úrovni. Náš hotel patrí ako jeden z mála na Slovensku do skupiny bezbariérových budov.

V hoteli máte možnosť výberu jednolôžkovej, dvojlôžkovej izby, prípadne si zvoliť ubytovanie v jednom z našich klimatizovaných apartmánov. Ďalej máme k dispozícii dva študentské apartmány s kapacitou 5 osôb. Každá z našich izieb je moderne zariadená, vybavená vlastnou kúpeľňou so sociálnym zariadením. Pre náročných hostí máme k dispozícii aj nefajčiarske izby. K štandardnému vybaveniu našich izieb patrí chladnička s minibarom, farebný televízor so satelitným príjmom a napojenie na internet. Hotelová recepcia s 24 – hodinovou prevádzkou Vám ponúka širokú škálu služieb ako sú: rezervácia ubytovania, rezervácia stolov v reštaurácii alebo vo vinárni, informačné služby nielen z oblasti cestovného ruchu, rezervácie leteniek a inej dopravy, doplnkový predaj a mnoho ďalších. Pre hotelových hostí ponúkame možnosť parkovania v podzemnej garáži, ktorá je monitorovaná bezpečnostnými kamerami. Personál hotela hovorí anglicky, nemecky a maďarsky. Našim hosťom ponúkame možnosť platenia platobnými kartami.

Reštaurácia Meštiansky Dom ponúka výber kvalitných a chutných jedál zo slovenskej alebo medzinárodnej kuchyne. Luxusná vináreň ponúka široký výber kvalitných vín najmä z tokajskej oblasti. V našich strediskách je možné organizovať spoločenské akcie: svadby, stužkové slávnosti, recepcie, firemné a rodinné oslavy s kapacitou až cez 100 hostí.

Medzi ďalšie prednosti nášho hotela patrí prepojenie na unikátne vzdelávacie centrum vybavené najmodernejšou výpočtovou technikou – jediné na Slovensku. Ponúkame komplexné služby v oblasti výchovy a vzdelávania a súčasne ubytovania, stravovania a relaxácie účastníkov pod jednou strechou.

Zelený a biely salónik
V hotelovej časti sú k dispozícii dva salóniky s kapacitou 12 osôb vhodné na menšie obchodné rokovania a porady.

Best Western Teledom Hotel & Conference Center ponúka klientom okrem ubytovacích a stravovacích služieb prenájom a služby technicky moderne vybaveného Vzdelávacieho centra.

K dispozícii na prenájom ponúka naše vzdelávacie centrum firmám organizáciám, ale aj jednotlivcom svoje veľmi dobre technicky vybavené priestory:

Aula Alberta Einsteina
Moderne zariadená a klimatizovaná aula A. Einsteina školským sedením poskytuje dostatok pohodlia až pre 85 osôb. Je vybavená predvádzacím PC, dátovým projektorom, audio a videotechnikou, bielou tabuľou a e-beam.

Počítačové učebne
K dispozícii sú tri klimatizované počítačové učebne s kapacitou 16 osôb. V jednej z našich učební je možné zabezpečiť školenia v rôznych oblastiach informačných systémov s využitím najmodernejšej techniky.

Manažérska miestnosť
Poslúži 16 účastníkom pri pracovných rokovaniach, s možnosťou využitia modernej techniky- dátový projektor, audio a videotechnika, biela tabuľa, e-beam.

Internetová kaviareň
Naša internetová kaviareň v príjemnom prostredí s kapacitou 20 osôb ponúka služby na vysokej úrovni pričom využíva najmodernejšiu techniku. Návštevníkom okrem internetových služieb ponúkame aj doplnkové služby.

| REZERVUJTE SI | 
TOP 3 atrakcie v okolí
Košice
Mesto/Obec
Herliansky gejzír
Príroda
Krásna Hôrka
Hrad

Ubytovanie v okolí
Objekt 344
Kúpeľný hotel
32 €/noc
Objekt 290
Chata
10.95 €/noc
Objekt 291
Chata
8.03 €/noc


Slovakia spa resorts, Catering servis, Slovensko, Kúpele / Lázně, Ubytovanie, Víza do Austrálie, Austrálie
study in Australia, Slovensko - ubytování a lázně
SKonline® 2000-2012, Všetky práva vyhradené.