SKonline network :   Kúpele |  Ubytovanie |  Slovensko |  Catering |  Austrália |  Referáty | 

ubytovanie kúpele dovolenka teambuilding, catering, akcie fotogaleria spolupraca kontakt
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
Ružomberok - Ranč - Western Penzión 

U nás spomalíte cval uponáhľaného života !

Pre milovníkov koní je tu množstvo príležitostí pozrieť si krásy Slovenska z chrbáta tohto nádherného zvieraťa.

HORSE CLUB MUSTANG má pre Vás pripravené :
- jazda v jazdiarni
- kurz pre začiatočníkov ,deti a pokročilých
- jazdy a vychádzky do terénu Veľkej Fatry
- skyoring / ťahanie lyžiarov za koňom /cena dohodou
- jazda pre telesne a zdravotne postihnutých
- ustajnenie koní / v cene je kompletná starostlivosť /od 4500,.sk mesačne
- jazda na koči
- jazda na saniach
- western program pre deti (hry, súťaže, hrané scénky a iné atrakcie) pre školské výlety / tábory / zájazdy
- PIKNIK V PRÍRODE

VÝHODNÁ PONUKA
1. Rýchlokurz JAZDA NA KONI + ubytovanie s polopenziou
(v cene len za 1990,- Sk pre 1 osobu je jazda 8 hod. ,2x ubytovanie,2 x polopenzia ,bilard - GRÁTIS ) Je možné si doobjednať hodiny jazdy navyše.
Naši ubytovaní hostia majú zlavu 15 % na trojhodinový vstup, celodenný vstup a dvojhodinový vstup v mimosezóne) do Thermal parku Bešeňová

2.Rýchlokurz JAZDA NA KONI + ubytovanie s polopenziou
(v cene len za 2670,- Sk pre 1 osobu je jazda 10 hod. ,3x ubytovanie,3 x polopenzia ,bilard - GRÁTIS ) Je možné si doobjednať hodiny jazdy navyše.
Naši ubytovaní hostia majú zlavu 15 % na trojhodinový vstup, celodenný vstup a dvojhodinový vstup v mimosezóne) do Thermal parku Bešeňová

PRIPRAVUJEME :
Krúžok voltížneho jazdenia pre deti
Cena 1 hod len 31 sk / v cene 2500,.sk je 80 hodín v priebehu 10 mesiacov /

GRIL PIKNIK V PRÍRODE + ATRAKTÍVNA JAZDA KOČOM

+ MOŽNOSŤ ZAUJÍMAVEHO PROGRAMU pre deti aj dospelých

Tento zaujímavý výlet v koči vedie cez dedinku Černová ,popri rodnom dome Andreja Hlinku / expozícia / a kostole Ružencovej P. Márie / národnej pamiatke v secesnom štýle / a pamätníku Černovských martýrov / možnosť prehliadky / Cesta do jednej z najkrajších dolín Velkej Fatry Čutkovskej doliny trvá cca 40 min. Po príchode na miesto nasleduje príprava grilu a jedla .
Počas prípravy pikniku je možnosť hubárčenia ,športového vyžitia , loptové hry ,badmington a iné. Po vzájomnej dohode pripravíme pre Vás zaujímavý program pre deti aj dospelých / napr. súťaž v rúbaní dreva ,hod polenom ,lasom ,podkovou ,preťahovanie lasom , a iné /
V lete je možnosť kúpania v blízkej vodnej nádrži .

Podľa priania zákazníka dokážeme zabezpečiť nákup surovín ,napr. salámu,syr,klobásy,kuracie ,alebo bravčové mäso,zeleninu atď.+ alkoholické a nealko nápoje ,dezert + pochutiny bez navýšenia rabatu t.j. za obchodne ceny ,alebo si môžete použiť vlastné zásoby .

Kapacita voza je 5 osôb, Gril piknik v prírode je však vhodný aj pre väčší počet záujemcov napr. pre rodinné a firemné partie i pre záujemcov zo zájazdu atd.

miesto : Čutkovská dolina - Veľká Fatra
čas je dohodou : spravidla 4 - 5 hodín
cena : 2000 - 2400,.sk
v cene je : jazda na koči ,prenájom koča ,gril, drevené uhlie ,ražne,
k cene treba pripočítať sortiment tovaru pod la priania zákazníka ,konečná cena pikniku závisí od množstva stravy a pitia

V prípade nepriaznivého počasia sa objednávka po vzájomnej dohode môže preložiť na iný termín ,alebo zruší. Platí sa 50% záloha (vracia sa len v prípade nepriaznivého počasia, choroby)

Odporúčame Vám výlety spoznávanie okolia z konského sedla :

1 trasa : Western penzión - Liptovský salaš Krajinka a späť
Dĺžka 4 km , čas 1-2 hod.
Táto atraktívna trasa vedie cez známu obec Černová pri Ružomberku ,pokračuje zvážnicou Veľkej Fatry ,kde Vás očaria neskutočné výhľady na Nízke a Vysoké Tatry ,Chočské vrchy ,vstúpite do romantického lesa a po krátkej jazde sa Vám naskytne nádherný pohľad na pasienky s pasúcim sa stádom oviec .Z diaľky už vidno Salaš Krajinku , kde odporúčame krátku prestávku s možnosťou kúpi a ochutnávky pravej nefalšovanej liptovskej bryndze ,žinčice,syra , oštiepkov i korbáčikov. Je možnosť oboznámenia sa aj s ich výrobou ,príp. sledovanie dojenia oviec .

2.trasa : Western penzión - Černová - Čutkovská dolina - Vrch Dedov
Dĺžka 5-7 km , čas 2-3 hod.
Táto zaujímavá trasa vedie cez obec Černová ,popri rodnom dome Andreja Hlinku / expozícia / a kostole Ružencovej P. Márie / národnej pamiatke v secesnom štýle / a pamätníku Černovských martýrov / možnosť prehliadky /.Jazda pokračuje pod stráne Veľkej Fatry po cestičke a ceste smerom do jednej z najkrajších dolín Veľkej Fatry Čutkovskej doliny,po ceste tejto je možnosť občerstvenia vo Fatranke /malej kolibe/ , ďalej po lúke vedia trasa popri malej vodnej nádrži s možnosťou kúpania. ,odbočí sa do malej dolinky s atraktívnou lesnou zvážnicou, budete vystupovať v sedle na lúčnatý vrch Dedov ,zatají sa Vám dych pri pohľade na kúzelnú panorámu Malej a Veľkej Fatry.,Vysokých i Nízkych Tatier a Chočských vrchov .Z vrchu Dedov sa ide ďalej po lesnej zvážnici obklopenej porastom nad dedinu Černová a lúkami vedie cesta z kopca naspäť .

3.trasa :Western penzión -Černová - Čutkovská dolina - Skipark Hrabovo
Dĺžka 5-7 km , čas 3 -4 hod.
Táto pútavá túra vedie cez obec Černová ,popri rodnom dome Andreja Hlinku / expozícia /, kostole Ružencovej P. Márie / národnej pamiatke v secesnom štýle / a pamätníku Černovských martýrov / možnosť prehliadky /. Jazda pokračuje pod stráňami Veľkej Fatry, krátka pauza v prírodnej kolibe Fatranka ,odtiaľ trasa vedie lesom po lesnej zvážnici do Hrabovskej doliny ,krátka pauza pri Chate pod Brdom s možnosťou občerstvenia , koniec trasy je pri Hrabovskej nádrži s možnosťou kúpania a späť.

4.trasa :Western penzión -Černová - Čutkovská dolina - sedlo Vtáčnik - Malino Brdo -Vlkolínec
Dĺžka 12-15 km , čas 5-6 hod.
Táto náročnejšia pútavá túra vedie cez obec Černová ,popri rodnom dome Andreja Hlinku / expozícia /, kostole Ružencovej P. Márie / národnej pamiatke v secesnom štýle / a pamätníku Černovských martýrov / možnosť prehliadky /. Jazda pokračuje pod stráne Veľkej Fatry po cestičke a ceste smerom do jednej z najkrajších dolín Veľkej Fatry Čutkovskej doliny,po ceste tejto je možnosť občerstvenia vo Fatranke /malej kolibe/ ,ďalej po lúke vedia trasa popri malej vodnej nádrži s možnosťou kúpania. Pokračujete Čutkovskou dolinou s výstupom do sedla Vtáčnik ,prechádzate cez vrch Vtáčnik a po chvíli jazdy sa Vam z vrchu Malina Brda 1208 m.n.m naskytne fascinujúca malebná panoráma Malej a Veľkej Fatry.,Vysokých i Nízkych Tatier a Chočských vrchov ,mesta Ružomberok . Výlet pokračuje po lúkach / možnosť občerstvenia v horkej chate ,alebo v hotely / .
Z areálu Malino Brdo budete prechádzať popri liptovskom salaši , kde odporúčame krátku prestávku s možnosťou kúpi a ochutnávky pravej nefalšovanej liptovskej bryndze ,žinčice,syra , oštiepkov i korbáčikov a po cca 15min sa ocitnete v rozprávkovej horskej dedinke Vlkolínec ,ktorá je zapísaná v UNESCO ,kde je možnosť navštíviť expozíciu v roľníckom dome ,občerstvenie /
Tato dobrodružná cesta vedie cez zjazdovku Malina Brda cez Hrabovskú dolinu naspäť na ranč.

5.trasa :Western penzión -Hrboltová - sedlo Čebrať - Likavka - Likavský Hrad
Dĺžka 5-6 km , čas 3 - 4 h .
Táto pútavá túra vedie cez obec Hrboltová stúpa sa lúkami / v lete hubársky raj / s porastom do sedla Čebrať a po krátkej jazde odtiaľ už vidno zrúcaninu Likavského hradu .Z kopca po lúkach sa ide do dediny Likavka . Je tu možnosť občerstvenia v poľovníckej či gazdovskej kolibe a po krátkej jazde sa ocitnete pod známym hradom Likava z 14 stor. Od júna do septembra je otvorená aj expozícia hradu so sprievodcom . Cesta z hradu vedie späť cez sedlo Čebrať .

CENNÍK
Ceny sú za 1 osobu/ 1 person
PERNAMENTKY – Jazda 4 hod.
v jazdiarni - deti ,študenti 500,.sk
dospelý 700,.sk
v teréne 900,.sk

JAZDECKÝ KURZ
pre začiatočníkov aj pokročilých 2500,.sk
v cene je jazda 10 hod., možnosť aj na splátky , individuálny prístup - čas jazdy na želanie zákazníka.

 
TOP 3 atrakcie v okolí
Strečno
Hrad
Mlyny oblazy
Pamiatka
Oravský hrad
Hrad

Ubytovanie v okolí
Objekt 816
Kúpeľný hotel
49 €/noc
Objekt 815
Kúpeľný hotel
49 €/noc
Objekt 2199
Kúpeľný hotel
51 €/noc


Slovakia spa resorts, Catering servis, Slovensko, Kúpele / Lázně, Ubytovanie, Víza do Austrálie, Austrálie
study in Australia, Slovensko - ubytování a lázně
SKonline® 2000-2012, Všetky práva vyhradené.