SKonline network :   Kúpele |  Ubytovanie |  Slovensko |  Catering |  Austrália |  Referáty | 

ubytovanie kúpele dovolenka teambuilding, catering, akcie fotogaleria spolupraca kontakt
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
Lyžovačka na Slovensku 


Slovensko je hornatá krajina a po celom jeho území sa nachádza mnoho moderných, špičkovo vybavených lyžiarskych rekreačných stredísk, v ktorých môžte aktívne tráviť svoj čas. Lyžiarske strediská ponúkajú bohaté možnosti na lyžovanie, snowbording, bežkovanie alebo i skialpinizmus. Vo väčšine z nich sú vybudované veľmi dobré služby, ktoré zaručujú vašu spokojnosť.

Od roku 2003 sa lyžiarske strediská zaraďujú podľa počtu "hviezdičiek" do jednotlivých kategórií. Najlepšie 5 hviezdičkové lyžiarské strediská na Slovensku sa nachádzajú v Nízkych Tatrách v stredisku Jasná a vo Vysokých Tatrách na Štrbskom Plese. K ďalším výborným lyžiarskym strediskám patrí Malinô Brdo pri Ružomberku, Veľká Rača pri Oščadnici, lyžiarske stredisko Donovaly, Krompachy Plejsy, Martinské hole, ... .

V spolupráci s našimi partnermi Vám ponúkame zabezpečenie lyžiarskej alebo snowbordovej školy. Výuka v lokalite podľa požiadaviek klienta alebo doporučenia. Možnosť 2-hodinových lekcií, 1 a viac dennej školy, detská výuka. Pre jednotlivcov aj skupiny. Program lyžiarskej a snowboardovej školy je pre začiatočníkov aj pokročilých. Ponúkame Vám i možnosť zapožičania kompletnej lyžiarskej výstroje a snowboardov.
 
TOP 3 atrakcie v okolí
Strečno
Hrad
Mlyny oblazy
Pamiatka
Oravský hrad
Hrad

Ubytovanie v okolí
Objekt 1075
Apartmán
8.3 €/noc
Objekt 1134
Ubytovanie v súkromí
7.3 €/noc
Objekt 1277
Ubytovanie v súkromí
6.64 €/noc


Slovakia spa resorts, Catering servis, Slovensko, Kúpele / Lázně, Ubytovanie, Víza do Austrálie, Austrálie
study in Australia, Slovensko - ubytování a lázně
SKonline® 2000-2012, Všetky práva vyhradené.