SKonline network :   Kúpele |  Ubytovanie |  Slovensko |  Catering |  Austrália |  Referáty | 

ubytovanie kúpele dovolenka teambuilding, catering, akcie fotogaleria spolupraca kontakt
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
Paintball všeobecne 

Paintball je rýchla a dynamická hra plná napätia, ktorá vracia dospelých do detských rokov a dá sa hrať prakticky kdekoľvek. Súperiace tímy vybavené ochranným oblečením, maskou a painballovým markerom sa snažia označiť protihráčov paintballovou guličkou. Je to ideálny prostriedok ako sa zbaviť stresu, starostí a škodlivého adrenalínu.

Paintball je šport pre každého. Môže ho hrať každý dospelý človek alebo dieťa nad 12 rokov za prítomnosti rodičov. Hrať môžu skupinky aj jednotlivci podľa rôznych scenárov. Varianty umožňujú vyhovieť akejkoľvek požiadavke klienta. Pri paintballe nie je dôležitá fyzická kondícia a sila, ale najmä schopnosť premýšľať, rýchlo sa rozhodovať a v neposlednom rade tiež kolektívna súhra, ktorá vás preverí po každej stránke.

Paintball je tiež ideálna hra pre firemné akcie. Máte dojem, že by ste svojho šéfa či kolegu najradšej odstrelili? A prečo nie? V rôznych mestách Slovenska či mimo miest sú vám k dispozícii naše partnerské paintballové tímy. Oblečte sa do vojenských maskáčov, nasaďte helmy, zoberte do rúk svoju zbraň a zastrieľajte si na svojich kolegov. Zaručená zábava, ozajstné uvoľnenie a zaručený rešpekt pre víťazov. Zastreľte svojho šéfa :-).

Povinnou výbavou sú aj špeciálne ochranné masky. Aj v prípade najhoršieho zásahu vám hrozí iba modrina. Pred každou hrou sa robí bezpečnostná inštruktáž. Na ihrisku sú rozhodcovia, ktorí pozorujú dodržiavanie bezpečnostných pravidiel. Farba z guličiek sa rozpúšťa vo vode a veľmi ľahko sa dá odstrániť.

Cena:
200,- Sk paušálne požičovné obsahujúce značkovač (paintballovú zbraň), ochrannú masku a všetok vami spotrebovaný plyn
1,90 Sk paintballová gulička.

Požičovňa má k dispozícii semiautomatické značkovače firiem Tippman Pneumatics alebo Kingmann Internacional a ochranné masky s vysokou odolnosťou značky Brass Eagle alebo JT. Všetky výrobky v našej požičovni patria vo svete k špičke paintballovej výstroje vo svojej triede.
 

Slovakia spa resorts, Catering servis, Slovensko, Kúpele / Lázně, Ubytovanie, Víza do Austrálie, Austrálie
study in Australia, Slovensko - ubytování a lázně
SKonline® 2000-2012, Všetky práva vyhradené.