SKonline network :   Kúpele |  Ubytovanie |  Slovensko |  Catering |  Austrália |  Referáty | 

ubytovanie kúpele dovolenka teambuilding, catering, akcie fotogaleria spolupraca kontakt
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
UBYTOVANIE V OKOLÍ 

 O.č.: 290 - Stará horáreň 1 - tip SKonline (Chata)
Cena : 10.95  €
Vitajte v Starej horárni, štýlovo zariadenej horskej chalupe nachádzajúcej sa v prekrásnej prírode chránenej prírodnej rezervácii Slovenský raj v osade Laniho huta, 3 km od mesta Dobšiná.


 O.č.: 291 - Stará horáreň 2 TIP SKonline (Chata)
Cena : 8.03  €
1x2+1, 1x4 priechodná. Štýlovo zariadená horská chalupa nachádzajúca sa v prekrásnej prírode chránenej prírodnej rezervácii Slovenský raj v osade Laniho huta, 3 km od mesta Dobšiná.


 O.č.: 1292 - LD Mária (Kúpeľný hotel)
Cena : 39  €
Liečebný dom Mária je pre náročnejších klientov, ktorí majú radi nadštandardné ubytovanie. Po rekonštrukcii v roku 2004 sa v ňom spojili prvky moderného dizajnu, architektúry dávnych čias a nádychu nostalgie.


 O.č.: 1293 - LD Neptún (Kúpeľný hotel)
Cena : 39  €
Ide o nadštandardné ubytovanie pozostávajúce zo 4 apartmánov, v ktorých okrem obývačky a spálne, ponúkame aj malú kuchynku. Každá izba má osobitné sociálne zariadenie, TV, chladničku.


 O.č.: 1291 - LD Rimava (Kúpeľný hotel)
Cena : 42  €
Je centrálna a najväčšia budova kúpeľov, kde sa nachádza recepcia, prijímacia kancelária a kultúrne oddelenie. Liečebný dom je spojený koridorom s budovou Balneoterapia a s kúpeľnou jedálňou.


 O.č.: 1971 - Rekreačný areál Predná Hora (Kúpeľný hotel)
Cena : 12  €
Relax v krásnom prírodnom prostredí za nízke ceny. Novootvorený Vitálny svet! Dovolenky, školy v prírode, letné tábory, lyžiarske kurzy, školenia, konferencie. Jazdenie na koni - jedinečná ponuka prenájmu koní na vychádzku, individuálnej výuky alebo týždňového kurzu.


 O.č.: 344 - Kúpele Štós- Komporday (Hlavná Budova) (Kúpeľný hotel)
Cena : 32  €
v centre kúpeľov, jedno a dvojposteľové izby so samostatným sociálnym príslušenstvom, apartmány. Všetky služby pod jednou strechou - procedúry, vitálny svet, reštaurácia


Cena : 43.15  €
Hotel poskytuje ubytovacie a stravovacie služby zodpovedajúce kritériám medzinárodného štandardu na trojhviezdičkovej úrovni. Náš hotel patrí ako jeden z mála na Slovensku do skupiny bezbariérových budov.


 O.č.: 1417 - Hotel Čingov (Kúpeľný hotel)
Cena : 27  €
Hotel Čingov sa nachádza v okrese Spišská Nová Ves (Východné Slovensko) na okraji národného parku Slovenský Raj. Je vzdialený približne 20 km od letiska v Poprade.


 O.č.: 1714 - Hotel Eurobus (Kúpeľný hotel)
Cena : 17  €
Hotel Eurobus sa nachádza 12 km od mesta Michalovce, v centre rekreačnej oblasti Zemplínska šírava, stredisko Medvedia hora, v prekrásnej scenérii Východoslovenskej nížiny pod svahmi Vihorlatu.


 O.č.: 916 - Penzión Mária (Penzión)
Cena : 11.62  €
Penzión Mária sa nachádzda v tichej časti obce Smižany a počas Vášho pobytu Vám, určite zabezpečí príjemnú, ničím nerušenú atmosféru v rodinnom penzióne! Penzión Mária ponúka kvalitné ubytovanie za velmi výhodne ceny.


 O.č.: 788 - Penzión Salamander (Penzión)
Cena : 16.6  €
Penzión Salamander sa nachádza v miestnej časti Palcmanská Maša obce Mlynky na hranici národného parku Slovenský raj. Je vhodným východiskom na turistické vychádzky do roklín a na planiny Slovenského raja ako aj cyklistické túry po oblasti Gemera a Spiša.


 O.č.: 1000 - Ubytovanie pod Guglom (Chata)
Cena : 10  €
Ubytovacie zariadenie sa nachádza v južnej časti Slovenského raja v obci Mlynky na okraji obce pod lesom. Región je rajom pre turistov viac i menej náročných, pre cykloturistov s veľkým množstvom tratí rôznej náročnosti. V zimnom období je popretkávaný bežeckými traťami a svahmi pre zjazdové lyžovanie.


 O.č.: 2248 - Ubytovanie pod Guglom (Penzión)
Cena : 10  €
Ubytovacie zariadenie sa nachádza v južnej časti Slovenského raja, v obci Mlynky, pod lesom, na okraji obce priamo pod lyžiarskými svahmi strediska s umelým zasnežovaním MLYNKY - KRUHOVÁ. Ubytovanie je zabezpečené v dvoch objektoch od seba vzdialených cca 20 m v spoločnom areáli " Pod Guglom "- GUGLÍK a GUGEL.Nenašli ste vyhovujúci objekt?
Skúste alternatívne vyhľadávanie v 1800 objektoch po celom Slovensku.
 
TOP 3 atrakcie v okolí
Zádielská dolina
Dolina
Kaštieľ Betliar
Hrad
Dobšinská ľadová
Jaskyňa

Nenašli ste vyhovujúci objekt?
Skúste alternatívne vyhľadávanie v 1800 objektoch po celom Slovensku.


Slovakia spa resorts, Catering servis, Slovensko, Kúpele / Lázně, Ubytovanie, Víza do Austrálie, Austrálie
study in Australia, Slovensko - ubytování a lázně
SKonline® 2000-2012, Všetky práva vyhradené.