SKonline network :   Kúpele |  Ubytovanie |  Slovensko |  Catering |  Austrália |  Referáty | 

ubytovanie kúpele dovolenka teambuilding, catering, akcie fotogaleria spolupraca kontakt
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
UBYTOVANIE V OKOLÍ 

 O.č.: 569 - Grand Hotel Strand**** (Kúpeľný hotel)
Cena : 45  €
Dominantou kúpeľov Vyšné Ružbachy je luxusný novorekonštruovaný 4-hviezdičkový Grand Hotel Strand s nadštandardnou výbavou izieb.


 O.č.: 568 - Švajčiarske domčeky (Kúpeľný hotel)
Cena : 22  €
Štýlové zrubové stavby s komplexne zrekonštruova-ným interiérom, dvojposteľové izby a apartmány so sprchou, WC, TV-SAT, rádiom a telefónom, niektoré s možnosťou prístelky. Domčeky sú od Bieleho domu vzdialené 50 m.


 O.č.: 567 - Travertín II. (Kúpeľný hotel)
Cena : 16  €
Celková hotelová kapacita je 164 lôžok. Vybavenie hotelových izieb: kúpeľňa, WC, TV - SAT, rádio, telefón, balkón. Dvojlôžkové izby na 1. poschodí s jednotkou intenzívnej starostlivosti 24 hod. denne.


 O.č.: 566 - Travertín I. (Kúpeľný hotel)
Cena : 22  €
Celková hotelová kapacita je 122 lôžok. Vybavenie hotelových izieb: kúpeľna, WC, TV - SAT, rádio, telefón, chladnička, minibar, balkón, možnosť prístelky.


 O.č.: 1266 - Chalupa u rezbára - Jezersko 45 (Chata)
Cena : 10.62  €
Relax na rozhraní ochranného pásma národného parku PIENIN a TANAPU. Vyžitie pre lyžiarov, peších turistov, cykloturistov s možnosťou plavby na pltiach po rieke Dunajec.


 O.č.: 1616 - Chata Nika (Chata)
Cena : 0  €
Chata Nika sa nachádza v príjemnom prostredí mesta Vyšné Ružbachy.


 O.č.: 1617 - Chata Plontana (Chata)
Cena : 0  €
Chata Plontana sa nachádza v obci Vyšné Ružbachy.


 O.č.: 644 - Goralský Dvor (Rekreačné stredisko)
Cena : 7.97  €
V blízkosti areálu sú turistami vyhľadávané Haligovské skaly, Prístavisko pltí, Národopisné múzeum v Červenom Kláštore. Okolie poskytuje veľa možností pre aktívny oddych - turistické trasy, cyklotrasy pre horské bicykle a v zime na lyžiach.


 O.č.: 1532 - Hotel Sorea Ľubovňa (Kúpeľný hotel)
Cena : 24  €
Hotel SOREA Ľubovňa leží v malebnej doline Ľubovnianskych kúpeľov, na rozhraní Spišskej Magury a Levočských vrchov, len 7 km od mesta Stará Ľubovňa. Hotel je vhodný pre organizovanie veľkých kongresov ale aj ideálnym miestom pre oddych rodín s deťmi vo všetkých ročných obdobiach.


 O.č.: 658 - Penzión 1098 (Penzión)
Cena : 8.63  €
Penzión tvorí samostatná budova, pri rodinnom dome, so samostatným vchodom, na brehu rieky Dunajec, s výhľadom na dominantu Pienin - Tri Koruny.


 O.č.: 1240 - Originálna drevenica v Jezersku 43 (Ubytovanie v súkromí)
Cena : 8.43  €
Pohoda + relax + dobrá partia = základ úspechu. Vyskúšajte, stačí si len vybrať vhodný termín a objednať.


 O.č.: 1516 - Hotel Hubert **** (Kúpeľný hotel)
Cena : 25  €
Hotel Hubert Vám ponúka komplexné služby v oblasti rekreácie, turistiky a športu, kongresovej turistiky a gastronómie.


 O.č.: 637 - Hotel Astória *** (Kúpeľný hotel)
Cena : 53  €
Hotel Astória je historickou dominantou Bardejovských Kúpeľov. Hotel bol postavený v roku 1898 v klasicistickom štýle.


 O.č.: 638 - Hotel Ozón *** (Kúpeľný hotel)
Cena : 60  €
Hotel Ozón je lôžkovou kapacitou najväčším ubytovacím zariadením v Bardejovských Kúpeľoch. Rozsahom svojich služieb uspokojí aj náročných návštevníkov.


 O.č.: 639 - Penzión František *** (Kúpeľný hotel)
Cena : 53  €
Novozrekonštruovaný penzión ponúka ubytovanie v moderných a priestranných izbách. Penzión je situovaný asi 200 m od centra kúpeľov na okraji kúpeľného lesa.


 O.č.: 3006 - Hotel Fontána ** (Kúpeľný hotel)
Cena : 53  €
Fontána patrí k najobľúbenejším vilkám, pre svoju výbornú polohu priamo v centre kúpeľov, v blízkosti hotela Ozón (100m), kam sa dochádza na stravu, a v blízkosti kúpeľnej kolonády. Vilka bola kompletne zrekonštruovaná.


 O.č.: 2903 - Hotel Hills**** (Kúpeľný hotel)
Cena : 50  €
Hotel Hills**** v Starej Lesnej sa vysokou úrovňou svojich služieb zaradil medzi najlepšie a najkvalitnejšie hotely, nielen vo Vysokých Tatrách ale aj na celom Slovensku.


 O.č.: 574 - Hotel Bellevue **** (Hotel)
Cena : 64  €
Grand Hotel Bellevue splní požiadavky aj náročného zákazníka, ponúka služby 5 hviezdičkového hotela za cenu 4 hviezdičkového. Ponúka ubytovanie vo vkusne a moderne zariadených, priestranných 140 hotelových izbách.


 O.č.: 2904 - Hotel Horizont*** (Kúpeľný hotel)
Cena : 35  €
Hotel Horizont*** Stará Lesná, Vysoké Tatry. Tiché prostredie v blízkosti lesa, lokalita blízko strediska Tatranská Lomnica.


 O.č.: 634 - Nový Smokovec - LD Palace*** (Kúpeľný hotel)
Cena : 39  €
Hotel ponúka ubytovanie v 75 izbách a v dvoch apartmánoch. Väčšia časť izieb má kúpeľňu a WC. Izby sú vybavené telefónom a rádiom s možnosťou objednávky televízora (sledovanie slovenských a českých televíznych kanálov a satelitných programov).


 O.č.: 635 - Nový Smokovec - LD Branisko*** (Kúpeľný hotel)
Cena : 39  €
hotel s typickou tatranskou architektúrou, 20 moderne zrekonštruovaných izieb a 1 apartmán. Hotel sa nachádza uprostred príjemného parku, ktorý je skrášlený umeleckými dielami. Izby sú vybavené WC, kúpeľňou, TV a rádiom, príp. balkónom. V objekte sa ponúkajú všetky liečebné procedúry.


 O.č.: 1663 - Apartman Danka (Apartmán)
Cena : 6  €
Byt na 1. posch. v historickej tatranskej vile v prekrásnom prostredí Vysokých Tatier, priamo pod Slavkovským štítom. Jedna 4-lôžková izba (dvojposteľ na vyvýšenom mieste) s prístelkom (matrac). FTV, kúpeľňa s WC, kuch. kút (pl. dvojplatnička, chladnička). Ústr. pl. kúrenie. Parkovanie pri objekte.


 O.č.: 914 - Apartmán Martina (Apartmán)
Cena : 9.96  €
Ponúkame ubytovanie v novom luxusnom mezonetovom apartmáne v Tatranskej Lomnici, asi 10 minút pešo od železničnej stanice.


 O.č.: 659 - Apartmánový dom Fantázia (Apartmán)
Cena : 23.24  €
Táto päťpodlažná budova s vlastným parkoviskom sa nachádza na administratívnej ulici mesta Poprad, cca 5 minút od centra mesta, 5 minút pešo od novootvoreneho AquaCity a 7 minút od kúpaliska. V blízkosti sa tiež nachádzajú banky, reštaurácie, potraviny, železničná a autobusová stanica.


 O.č.: 2869 - Apartmány Tatry Holiday (Chata)
Cena : 67  €
V obci Veľký Slavkov pod známym Slavkovským Štítom len 2 km od Popradu a 7 km od Starého Smokovca ležia apartmány Tatry Holiday. Ponúkame ubytovanie v apartmánoch a štúdiách


 O.č.: 2036 - Best Western Tulipán**** (Kúpeľný hotel)
Cena : 50  €
Útulný štýlový hotel situovaný v malebnom prostredí Tatranského národného parku, v Tatranskej Lomnici, s ojedinelým výhľadom na prekrásnu panorámu tatranských končiarov. Dýcha rodinnou atmosférou a prívetivosťou personálu.


 O.č.: 780 - Byt 1082 (Ubytovanie v súkromí)
Cena : 0  €
Byt leží v obci Nová Lesná, v podhorí najmenších stredoeurópskych veľhôr - Vysokých Tatier. Ide o trojizbový kompletne zariadený byt. Jeho rozloha je 67 m2.


 O.č.: 2868 - Chata Aplend Smokovec (Chata)
Cena : 14  €
APLEND Mountain Resort je umiestnený v príjemnom vysokohorskom prostredí Horného Smokovca. Ponúkame ubytovanie v 2-lôžkových izbách, apartmánoch a štúdiách.


 O.č.: 1676 - Chaty Tatry Holiday, V. Slavkov (Chata)
Cena : 64  €
Chaty Tatry Holiday, V. Slavkov sa nachádzajú na okraji obce Veľký Slavkov. Ponúkame ubytovanie v piatich krásnych vilkách. Každá z nich má k dispozícii 6 lôžok a 4 prístelky.


 O.č.: 1501 - Clubhotel Nezábudka (Kúpeľný hotel)
Cena : 29  €
Clubhotel Nezábudka*** je súkromný hotel situovaný v tichom prostredí Vysokých Tatier, ktorý poskytuje kompletné ubytovacie, stravovacie a doplnkové služby.


 O.č.: 2699 - Grand Palace **** (Kúpeľný hotel)
Cena : 49  €
Palace Grand*** je depandance hotela Palace s príjemným ubytovaním v 19 izbách. Každá má minibar, TV s plazmovou obrazovkou - a väčšina z nich ponúka nezabudnuteľný výhľad na Lomnický štít aj z balkóna či priamo z postele.Štandardne môžete využívať (počas otváracích hodín) bazén, ricchochet, Vitálny svet a procedúry, všetko v rámci kúpeľného komplexu, v hoteloch Palace alebo Branisko.


 O.č.: 576 - Grandhotel Praha **** (Hotel)
Cena : 43  €
Grandhotel Praha sa nachádza v centre Tatranskej Lomnice, na úpätí druhého najvyššieho vrhu Vysokých Tatier – Lomnického štítu, uprostred vždy zeleného lesa. Pýchou hotela je bohatá tradícia, štýlový interiér a vynikajúca kuchyňa.


 O.č.: 1511 - Hotel Academia (Kúpeľný hotel)
Cena : 27  €
Kongresové centrum ACADEMIA Vám ponúka ubytovacie, stravovacie a spoločensko - zábavné služby pre akcie seminárneho charakteru - školenia, kongresy, konferencie či obchodné rokovania.


 O.č.: 1757 - Hotel Amalia *** (Hotel)
Cena : 40  €
situovaný cca 10 km od Popradu a 2 km od Starého Smokovca. Komplexné ubytovacie, gastronomické, relaxačné a ostatné služby.Nenašli ste vyhovujúci objekt?
Skúste alternatívne vyhľadávanie v 1800 objektoch po celom Slovensku.
 
TOP 3 atrakcie v okolí
Červený Kláštor
Sakralna pamiatka
Pieninský národný park
Národný park
Tiesňava Ľubovňa
Dolina

Nenašli ste vyhovujúci objekt?
Skúste alternatívne vyhľadávanie v 1800 objektoch po celom Slovensku.


Slovakia spa resorts, Catering servis, Slovensko, Kúpele / Lázně, Ubytovanie, Víza do Austrálie, Austrálie
study in Australia, Slovensko - ubytování a lázně
SKonline® 2000-2012, Všetky práva vyhradené.