SKonline network :   Kúpele |  Ubytovanie |  Slovensko |  Catering |  Austrália |  Referáty | 

ubytovanie kúpele dovolenka teambuilding, catering, akcie fotogaleria spolupraca kontakt
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
UBYTOVANIE V OKOLÍ 

 O.č.: 1968 - Hotel Gino Paradise (Kúpeľný hotel)
Cena : 52  €
Hotel GINO PARADISE je v skutočnosti jednotný názov pre bývalé hotel Termal, Giga, GIO a LUKA a ponúka komfortné ubytovanie priamo v areáli vodného parku.


 O.č.: 913 - Penzión Fontána (Penzión)
Cena : 24  €
Penzion Fontána sa nachádza v krásnom prostredí Liptovskej kotliny v obci Bešeňová, 200 m od komplexu termálnych kúpalísk s celoročnou prevádzkou.


 O.č.: 252 - Súkromie 1130 (Ubytovanie v súkromí)
Cena : 8.3  €
Ponúkame Vám ubytovanie v obci, ktorá patrí v súčasnosti medzi najvyhľadávanejšie strediská cestovného ruchu na Slovensku. Poskytujeme ubytovanie pre 11 osôb v dvoch štvorlôžkových a jednej dvojlôžkovej izbe s prístelkom).


 O.č.: 1075 - Apartmanovy dom Lubela (Apartmán)
Cena : 8.3  €
štandartne zariadený 1-poschodový rekreačný objekt bez prítomnosti domácich v turisticky atraktívnej oblasti Liptova na okraji obce v objekte sú 4 spálne s celkovou kapacitou 12 lôžok, dobre vybavená kuchyňa so spoločenskou miestnosťou, 2 kúpeľne s WC a sprchovacím kútom okolo objektu je veľký uzatvorený zatrávnený pozemok s možnosťou parkovať pre 3-4 autá hostia majú k dispozícii krytý altánok, kde možno sedieť aj v čase nepohody pri záhradnom krbe


 O.č.: 1272 - Chata Alena (Ubytovanie v súkromí)
Cena : 4.98  €
Privát A l e n a je dvojizbový rodinný dom v obci Lúčky so samostatným vchodom, zariadenou kuchyňou, kúpelňou a WC.Vonku je možnosť posedenia pri ohnisku, alebo grile.


 O.č.: 1277 - Penzión 442 (Ubytovanie v súkromí)
Cena : 6.64  €
Penzión 442 sa nachádza v obci Veľká Lomnica, ležiacej medzi mestami Poprad, Zakopane a Kežmarok. Poloha preto predstavuje prirodzený vstup do atraktívnej turistickej destinácie. Tatry, ktorých panoráma vytvára obci, ako aj samotnému penziónu nezabudnuteľnú atmosféru, a snáď najkrajší a najznámejší pohľad na naše veľhory. Vzhľadom na atraktívnu polohu a kvalitu ubytovania sú naše ceny viac než výhodné.


 O.č.: 255 - Hotel Summit (Hotel)
Cena : 27  €
Hotel Summit bol postavený v roku 2002. Nachádza sa v obci Bešeňová, ktorá je známa svojimi termálnymi bazénmi. Určený je nielen pre rodinnú rekreáciu, ale i firemnú a kongresovú turistiku, prezentácie a spoločenské podujatia.


 O.č.: 2698 - LD Maja ** - dependance (Kúpeľný hotel)
Cena : 30  €
Ubytovanie v dvojlôžkových rekonštruovaných izbách. Izby sú vybavené kúpelňou so sprchovacím kútom, WC, TV, rádiobudíkom, pripojením na internet a chladničkou.


 O.č.: 1696 - APARTMÁN ELEGANT (Ubytovanie v súkromí)
Cena : 7.3  €
Vážený hosti . Radi by sme Vám ponúkli podkrovné , kompletne vybavené ubytovanie na Liptove v blískosti ---TERMAL PARKU BEŠEŇOVÁ--- AQAPARKU TATRALANDIA---VODNEJ NÁDRŽE LIPTOVSKEJ MARY----DEMANOVSKEJ DOLINY--- SKIPARKU RUžOMBEROK --- !!! LIPTOV , JE SKUTOČNÉ SRDCE EURÓPY !!!


 O.č.: 253 - Apartmány Bešeňová 1071 (Ubytovanie v súkromí)
Cena : 11.62  €
Obytný dom je situovaný v turisticky príťažlivom regióne Slovenska - na Liptove v obci Liptovský Michal, v blízkosti termálneho kúpaliska Bešeňová (cca 500 m) so šiestimi bazénmi s celoročnou prevádzkou a v blízkosti vyhľadávaných lyžiarskych centier ako


 O.č.: 1769 - Astória (Penzión)
Cena : 11.62  €
romantická vila v pokojnom kúpeľnom mestečku Ľubochňa na úpätí národného parku Veľká Fatra. Objavte najdlhšiu dolinu na Slovensku.


 O.č.: 1237 - Chata Bláha No. 161 (Chata)
Cena : 6.64  €
Chata na okraji obce s priestranným pozemkom, členená na 2 úplne samostatné časti s osobitnými vchodmi, vzdialená 300 metrov od lyžiarskych vlekov. Parkovanie vo dvore , vykurovanie elektrické.


 O.č.: 1674 - Chata Marina (Chata)
Cena : 0  €
Chata Marina je pre 8 ľudí + 2 prístelky. Má 4 spálne , obývacia miestnosť s krbom ( FTV, SAT ) , kuchyňu , bar, sauna, kúpeľňa, WC, terasu, záhradné posedenie. Prístup autom až ku chate. Vhodne pre turistiku. V blízkosti sú lyžiarske strediska.


 O.č.: 335 - Chata Skalka (Chata)
Cena : 10  €
Rekreačné zariadenie chata Skalka sa nachádza v pohorí Veľkej Fatry vo výške 870 n. m. Je súčastou rekreačného a zimného strediska Malinô Brdo. V jej okolí sa nachádzajú lyžiarske vleky, cvičné skalky pre milovníkov horolezectva, turistické trasy.


 O.č.: 254 - Helena a František (Ubytovanie v súkromí)
Cena : 9.29  €
Chalupy Helena a František tvoria jeden ucelený objekt so samostatnými vstupmi. Pri objekte je trávnatá plocha so záhradným nábytkom, grilom a ohniskom vhodná na príjemné posedenie.


 O.č.: 1738 - Hotel Kultúra *** (Hotel)
Cena : 38.17  €
Hotel Kultúra je situovaný priamo v centre historickej časti mesta Ružomberok. Hotel ponúka ubytovanie v elegantne a komfortne zariadených izbách a apartmánoch, ktoré Vám poskytnú pocit domova a súkromia. Dokonalým servisom, profesionálnym prístupom personálu a vysokou kvalitou ponúkaných služieb sa snaží zabezpečiť spokojnosť svojich klientov. Svojím vybavením a rozsahom služieb sa hotel Kultúra zaraďuje medzi najlepšie hotely v liptovskom regióne.


 O.č.: 819 - LD Choč (Kúpeľný hotel)
Cena : 34  €
Objekt I kategórie, prechod spojovacou chodbou priamo do bazénu, na vaňové oddelenie a elektroliečbu. Stravovanie, kino, služby priamo v hoteli.


 O.č.: 820 - LD Liptov (Kúpeľný hotel)
Cena : 35  €
hotel II. kategórie, spojený s LD Choč chodbou. Izby sú riešené bunkovým spôsobom, dve izby majú spoločnú predsieň a sociálne zariadenia. Nerekonštruované izby


 O.č.: 786 - Motel Ranč (Penzión)
Cena : 13  €
Motel nachádzajúci sa v blízkosti hlavného ťahu Žilina - Ružomberok Vám ponúka ubytovanie bunkového typu. Motel je z hlavnej cesty dobre viditeľný, nachádza sa v miestnej časti Černová pri štýlovom Country RANČ-i.


 O.č.: 821 - Penzión Adam (Kúpeľný hotel)
Cena : 30  €
Objekt dvojposchodový bez výťahu. Ubytovanie v jednolôžkových a dvojlôžkových izbách s možnosťou prístelky. Izby sú vybavené kúpelňou s vaňou resp. sprchovacím kútom, WC, TV, chladničkou a telefónom.


 O.č.: 822 - Penzión Barbora (Kúpeľný hotel)
Cena : 30  €
Ubytovanie v jednolôžkových a dvojlôžkových izbách s možnosťou prístelky. Izby sú vybavené kúpelňou s vaňou resp. sprchovacím kútom, WC, TV, chladničkou a telefónom. Objekt je dvojpodlažný bez výťahu. Stravovanie v LD Choč.


 O.č.: 1164 - Penzion Kucbel (Penzión)
Cena : 7.63  €
Penzión sa nachádza v katastri obce Liptovská Teplá v srdci malebného Liptova. Obec je situovaná osem kilometrov východne od Ružomberka. Ubytovanie: » 2 izby obsahujúce 5 lôžok + 2 prístelky » kuchynka s vybavením, sprcha, WC, TV, rádio, chladnička » vykurovanie formou plynového kotla samostatne regulovatelné


 O.č.: 334 - Penzión Lisková (Penzión)
Cena : 0  €
V penzióne je ubytovaná vždy len rodina alebo dve rodiny, ktoré sa navzájom poznajú a súhlasia so spoločným užívaním spoločenskej miestnosti, kuchyne a sociálneho zariadenia. Do bytu je prístup samostatným vchodom.


 O.č.: 826 - Súkromie (Ubytovanie v súkromí)
Cena : 0  €
Chalupa je pôvodne hospodárska budova, zrekonštruovaná na poskytovanie ubytovacích služieb rodinného charakteru, resp. pre skupinu priateľov. Chalupa je členená do dvoch úplne samostatných apartmánov s kompletným vybavením a elektrickým vykurovaním.


 O.č.: 259 - Súkromie 1061 (Ubytovanie v súkromí)
Cena : 7.3  €
Chcete stráviť nezabudnuteľnú dovolenku na Liptove? Ponúkame Vám ubytovanie v rodinnom dome s kapacitou 9 lôžok, v obci Liptovská Teplá, ktorá leží len 3km od svetoznámych, termálnych kúpalísk Bešeňová.


 O.č.: 785 - Súkromie 1069 (Ubytovanie v súkromí)
Cena : 7.3  €
Ak chcete stráviť príjemnú dovolenku v srdci Liptova ponúkame Vám ubytovanie v samostatnom rodinnom dome na Liptove. Dom leží v obci Lisková 5 km od termálnych kúpalísk Bešeňová a od Ružomberka.


 O.č.: 645 - Western Penzion * (Penzión)
Cena : 8.3  €
Western penzion * sa nachádza v Areáli Country Ranč 1 km od Ružomberka smerom do Žiliny, pod úpätím Veľkej Fatry a Chočských vrchov.


 O.č.: 2946 - Chata u Jančokov (Chata)
Cena : 10  €
Nová, útulná chata s terasou, krásnym výhľadom a rozľahlým pozemkom.


 O.č.: 1900 - Vidiecka usadlosť (Penzión)
Cena : 30  €
Ubytovanie v novom, štýlovom penzióne v malebnej obci Kvačany na Liptove. Dostupnosť všetkých Liptovských atrakcií a zaručená spokojnosť.


 O.č.: 1377 - Hotel Grand Jasná **** (Kúpeľný hotel)
Cena : 40  €
Štvorhviezdičkový horský hotel je situovaný v centre Jasnej, v nadmorskej výške 1100 m , vo vzdialenosti 200 m od lyžiarskych vlekov a lanových dráh v stredisku Otupné. Svojím vybavením nesklame aj tých náročnejších zákazníkov, ponúka ubytovanie v komfortne zariadených izbách. REKONŠTRUKCIA OD 20.9.2012 DO 1.12.2012


 O.č.: 2722 - Drevenica Mak (Drevenica)
Cena : 8  €
Udržiavaná drevenica po rekonštrukcii, vhodná pre početnejšie rodiny, či rovno 2 spriatelené rodiny, túžiace po romantickom víkende na liptovskom viedieku.


 O.č.: 874 - Drevenica Kudzbelovci (Drevenica)
Cena : 10  €
Ubytovanie v drevenici a chatke v zadnej časti záhrady.


 O.č.: 879 - Kojš (Ubytovanie v súkromí)
Cena : 7.63  €
Ubytovanie v podkroví rodinného domu


 O.č.: 877 - Drevenica Gálová (Drevenica)
Cena : 10  €
Ubytovanie v drevenici zariadenej v dobovom štýle.


 O.č.: 876 - Gál (Ubytovanie v súkromí)
Cena : 10  €
Ubytovanie v prístavbe rodinného domu s pekne upraveným dvorom.


 O.č.: 1901 - Vilka Tkáč (Vila)
Cena : 8  €
Ubytovanie v novom samostatnom rekreačnom dome v tichom prostredí mimo cestnej komunikácie s výhľadom na Chočské vrchy. Vonkajšie prostredie spríjemňuje potôčik s jazierkom a okrasnými skalkami.


 O.č.: 881 - Tkáč (Ubytovanie v súkromí)
Cena : 10  €
Samostatná časť rodinného domu.


Cena : 8  €
Samostatná chalupa v Bodiciach v Demänovskej doline pod Chopkom.


 O.č.: 882 - Jančok (Ubytovanie v súkromí)
Cena : 8  €
Podkrovné bývanie v rodinnom dome. Ubytovacia časť je oddelená od ostatnej časti domu.


 O.č.: 1990 - Aparthotel Liptovský Dvor**** (Kúpeľný hotel)
Cena : 64  €
Jedinečný All inclusive apartment hotel Liptovský Dvor poskytuje luxusné a štýlové ubytovanie v drevených apartmánových domčekoch.


 O.č.: 977 - AQUATHERM chatky a apartmány (Chata)
Cena : 9.63  €
Ubytovanie na Slovensku – Liptove, neďaleko termálneho Aquaparku Tatralandia, lyžovanie v ski centre Jasná Nízke Tatry – Chopok a Ski Park Ružomberok, Bešeňová. Ubytovanie chata Aqautherm, chaty a chatky pri aquaparku Tatralandia, turistika, holiday, lyžovanie.


 O.č.: 643 - ATC Borova Sihoť (Rekreačné stredisko)
Cena : 5.48  €
Autocapmig s chatkami sa nachádza priamo na brehu rieky Váh (horný Liptov). Autocamping disponuje kapacitou 49 lôžok a nachádzajú sa v ňom 3-miestne a 4-miestne chatky so spoločným sociálnym zariadením. Je obľúbeným miestom vodákov (splavovanie riek Váh).


 O.č.: 1677 - Chalupa pod Vysokými Tatrami (Ubytovanie v súkromí)
Cena : 8.96  €
Pekná chalupa s dvomi časťami so samostatnými vchodmi na okraji obce Važec v podhorí Vysokých Tatier.


 O.č.: 1282 - Chata Gora (Chata)
Cena : 9.96  €
Ubytovanie v ústí Prosieckej doliny


 O.č.: 1730 - Dom v centre Lipt. Mikuláša (Ubytovanie v súkromí)
Cena : 8.3  €
Priestranný rodinný dom na rozľahlom pozemku v centre Liptovského Mikuláša je celý k dispozícii len ubytovaným. Je vzdialený len 5min autom od Aquaparku Tatralandia.


 O.č.: 1154 - LD Veľká Fatra ***/**** (Kúpeľný hotel)
Cena : 53  €
Liečebný dom Veľká Fatra vás prekvapí bohatou ponukou poskytovaných služieb. V každej izbe je televízny prijímač so satelitom, rádio, telefón, samostatné sociálne zariadenia s vaňou alebo sprchovým kútom a sušičom na vlasy, minibar. *** a **** štandard.


 O.č.: 377 - Chata Janka na Oraviciach (Chata)
Cena : 8  €
Chata v blízkosti termálneho kúpaliska. Kapacita 14 lôžok Základná cena 8,30 € za lôžko a noc. GPS 49°18'13.69"N 19°44'28.51"E


 O.č.: 864 - Hotel Aphrodite Palace **** (Kúpeľný hotel)
Cena : 50  €
bývalý hotel Veľká Fatra je premostením spojený priamo s kúpeľným domom Aphrodite. Vybavenie izieb: telefón priamou voľbou, TV /sat. prog./, rádio, chladnička, kúpeľňa a WC. Izby superior, DeLuxe, Suite, Suite DeLuxe


 O.č.: 1855 - Sitekova (Ubytovanie v súkromí)
Cena : 13.28  €
Samostatný rod.dom ,dva vchody.Na prízemí kuchyňa s jedál.kútom a klasickou pecou s kachľami na pevné palivo, izba s 3 ložkami, masážna sprcha ,WC. Na poschodí kuchynka, kupelňa- vaňa, WC, spoločenská miestnosť s veľkým TV, izba s 3 ložkami a ďalšia izba so 4 ložkami. V záhrade krb.


 O.č.: 863 - Hotel Aphrodite **** (Kúpeľný hotel)
Cena : 53  €
Najluxusnejší hotel v kúpeľoch Rajecké Teplice. Vybavenie izieb: Vybavenie izieb: telefón s priamou voľbou, TV /sat. prog./, minibar,rádiobudík, chladnička, kúpeľňa a WC. Internet WI FI celom hoteli zdarma. Väčšina izieb klimatizovaných.


 O.č.: 865 - Hotel Malá Fatra *** (Kúpeľný hotel)
Cena : 34  €
situované v kúpeľnom parku a v blízkosti hotela Aphrodite s balneo centrom. Ubytovanie sa poskytuje v 26 izbách. Vybavenie izieb: telefón, TV /sat. prog./, rádio, chladnička, kúpeľňa a WC, jedáleň, depozitné skrinky na recepcii. Free WiFi internet v lobby


 O.č.: 866 - Villa Flóra *** (Kúpeľný hotel)
Cena : 34  €
nachádza sa oproti kúpeľnému jazierku. Ubytovanie s kapacitou 15 miest. Stravovanie sa ponúka v reštaurácii hotela Malá Fatra vzdialenej 200m, alebo v reštaurácii Rybárska Bašta - 100m. Vybavenie izieb: TV /sat.prog./, rádio, telefón, kuchynský kútik, kúpeľňa a WC. Internet - spoločné priestory.


 O.č.: 867 - Villa Margaréta *** (Kúpeľný hotel)
Cena : 34  €
Luxusné ubytovanie v 8 nadštandardne vybavených izbách. Hostia využívajú služby recepcie a reštaurácie hotela Malá Fatra. Vybavenie izieb: TV /sat.prog./, rádio, kuchynský kútik, kúpeľňa a WC


 O.č.: 106 - Drevenica 132 Sitek v Podbieli (Drevenica)
Cena : 10  €
Samostatná kompletne zrekonštruovaná drevenica. Najkomfortnejšia v Podbieli. Ubytovanie vo dvoch podkrovných izbách. Vykurovanie elektrické. Parkovanie v spoločnom oplotenom dvore so susednou drevenicou. Kapacita 7 lôžok, 4 prístelky. Základná cena 10 € osoba/noc. /301,26 SK


Cena : 11.62  €
Veľká komfortná chata pri tenisovom kurte. Kapacita 10 lôžok. Krb, biliard, tenis, rybačka. Podlahové kúrenie.


 O.č.: 1284 - Oravská priehrada (Chata)
Cena : 10  €
Chata blízko brehu vodnej nádrže. So samostatným prístupom k vode. Vhodná pre rybárov.


 O.č.: 1681 - U Danky - Podbiel (Ubytovanie v súkromí)
Cena : 8  €
Ubytovanie v súkromí u Danky. 21 lôžok, 7 izieb, 4 kúpeľne, 2 kuchyne, 1 spoločenská miestnosť s krbom. Bez prítomnosti majiteľa. Vhodné pre väčšie skupiny. Cena 8,30 € za lôžko a noc.


 O.č.: 891 - Kanderka - malá komfortná (Chata)
Cena : 11.62  €
Malá komfortná chata pri tenisovom kurte. Kapacita 4 lôžka. Tenis, bilirad, rybačka, krb. Parkovanie v uzavretom priestore.


 O.č.: 892 - Chata Kanderka - malá (Chata)
Cena : 11.62  €
Malá chata pri tenisovom kurte. Kapacita 4 lôžka. Tenis, biliard, krb, rybačka. Parkovanie v uzavretom priestore.


 O.č.: 966 - Drevenica 131 Venuša v Podbieli (Drevenica)
Cena : 10  €
Čerstvo zrekonštruovaná drevenica s izbami v podkroví. Mimoriadne úspešne sa podarilo zladiť požiadavky na moderné vybavenie a krásu drevenej architektúry. V spoločenskej miestnosti je kruhová pec s krbovou vložkou. Kapacita: 8 lôžok Základná cena 10 €/ 301,26 SK osoba/noc.Nenašli ste vyhovujúci objekt?
Skúste alternatívne vyhľadávanie v 1800 objektoch po celom Slovensku.
 
TOP 3 atrakcie v okolí
Vlkolínec
Skanzen
Nízke Tatry
Hory
NP Nízke Tatry
Národný park

Nenašli ste vyhovujúci objekt?
Skúste alternatívne vyhľadávanie v 1800 objektoch po celom Slovensku.


Slovakia spa resorts, Catering servis, Slovensko, Kúpele / Lázně, Ubytovanie, Víza do Austrálie, Austrálie
study in Australia, Slovensko - ubytování a lázně
SKonline® 2000-2012, Všetky práva vyhradené.