SKonline network :   Kúpele |  Ubytovanie |  Slovensko |  Catering |  Austrália |  Referáty | 

ubytovanie kúpele dovolenka teambuilding, catering, akcie fotogaleria spolupraca kontakt
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
UBYTOVANIE V OKOLÍ 

 O.č.: 1968 - Hotel Gino Paradise (Kúpeľný hotel)
Cena : 52  €
Hotel GINO PARADISE je v skutočnosti jednotný názov pre bývalé hotel Termal, Giga, GIO a LUKA a ponúka komfortné ubytovanie priamo v areáli vodného parku.


 O.č.: 922 - Škorupovo (Ubytovanie v súkromí)
Cena : 8.3  €
Ubytovanie v súkromí v prekrásnom prostredí Liptova. V hornom poschodí rodinného domu. S výhľadom na Kriváň a Západné Tatry. Iba 2min cesty autom k Aquaparku Tartralandia.


 O.č.: 977 - AQUATHERM chatky a apartmány (Chata)
Cena : 9.63  €
Ubytovanie na Slovensku – Liptove, neďaleko termálneho Aquaparku Tatralandia, lyžovanie v ski centre Jasná Nízke Tatry – Chopok a Ski Park Ružomberok, Bešeňová. Ubytovanie chata Aqautherm, chaty a chatky pri aquaparku Tatralandia, turistika, holiday, lyžovanie.


 O.č.: 1075 - Apartmanovy dom Lubela (Apartmán)
Cena : 8.3  €
štandartne zariadený 1-poschodový rekreačný objekt bez prítomnosti domácich v turisticky atraktívnej oblasti Liptova na okraji obce v objekte sú 4 spálne s celkovou kapacitou 12 lôžok, dobre vybavená kuchyňa so spoločenskou miestnosťou, 2 kúpeľne s WC a sprchovacím kútom okolo objektu je veľký uzatvorený zatrávnený pozemok s možnosťou parkovať pre 3-4 autá hostia majú k dispozícii krytý altánok, kde možno sedieť aj v čase nepohody pri záhradnom krbe


 O.č.: 1277 - Penzión 442 (Ubytovanie v súkromí)
Cena : 6.64  €
Penzión 442 sa nachádza v obci Veľká Lomnica, ležiacej medzi mestami Poprad, Zakopane a Kežmarok. Poloha preto predstavuje prirodzený vstup do atraktívnej turistickej destinácie. Tatry, ktorých panoráma vytvára obci, ako aj samotnému penziónu nezabudnuteľnú atmosféru, a snáď najkrajší a najznámejší pohľad na naše veľhory. Vzhľadom na atraktívnu polohu a kvalitu ubytovania sú naše ceny viac než výhodné.


 O.č.: 1677 - Chalupa pod Vysokými Tatrami (Ubytovanie v súkromí)
Cena : 8.96  €
Pekná chalupa s dvomi časťami so samostatnými vchodmi na okraji obce Važec v podhorí Vysokých Tatier.


 O.č.: 1678 - Chata Bronka (Chata)
Cena : 8.3  €
Zrubová chata stojaca v lokalite Západných Tatier - Roháčou


 O.č.: 1716 - Hrádok (Chata)
Cena : 0  €
Nová Chata Hrádok sa nachádza v Liptovskom Hrádku, ktorý je vstupnou bránou do okolitých rekreačných stredísk. Hoci je Chata umiestnenená pri hlavnej ceste, je dokonale krytý od okolitého ruchu veľkou záhradou, ktorej dominantou je nádherná jedľa.


 O.č.: 1734 - Privat Lenka - Prosiek č.30 (Ubytovanie v súkromí)
Cena : 9  €
Privátne ubytovanie v súkromí s tromi samostatnými privátmi pre 2+1, 2+1 a 4+2 osôb v dedinke Prosiek pri Liptovskej Mare.


 O.č.: 2946 - Chata u Jančokov (Chata)
Cena : 10  €
Nová, útulná chata s terasou, krásnym výhľadom a rozľahlým pozemkom.


 O.č.: 1900 - Vidiecka usadlosť (Penzión)
Cena : 30  €
Ubytovanie v novom, štýlovom penzióne v malebnej obci Kvačany na Liptove. Dostupnosť všetkých Liptovských atrakcií a zaručená spokojnosť.


 O.č.: 1743 - Vila Aurora (Kúpeľný hotel)
Cena : 14.27  €
Vila Aurora sa nachádza na východnom strane Vysokých Tatier ( Belianske Tatry) na okraji obce Mlynčeky okres Kežmarok. Príďte, vyskúšajte ....starosti sa viac nevrátia...


 O.č.: 1377 - Hotel Grand Jasná **** (Kúpeľný hotel)
Cena : 40  €
Štvorhviezdičkový horský hotel je situovaný v centre Jasnej, v nadmorskej výške 1100 m , vo vzdialenosti 200 m od lyžiarskych vlekov a lanových dráh v stredisku Otupné. Svojím vybavením nesklame aj tých náročnejších zákazníkov, ponúka ubytovanie v komfortne zariadených izbách. REKONŠTRUKCIA OD 20.9.2012 DO 1.12.2012


 O.č.: 2722 - Drevenica Mak (Drevenica)
Cena : 8  €
Udržiavaná drevenica po rekonštrukcii, vhodná pre početnejšie rodiny, či rovno 2 spriatelené rodiny, túžiace po romantickom víkende na liptovskom viedieku.


 O.č.: 874 - Drevenica Kudzbelovci (Drevenica)
Cena : 10  €
Ubytovanie v drevenici a chatke v zadnej časti záhrady.


 O.č.: 879 - Kojš (Ubytovanie v súkromí)
Cena : 7.63  €
Ubytovanie v podkroví rodinného domu


 O.č.: 877 - Drevenica Gálová (Drevenica)
Cena : 10  €
Ubytovanie v drevenici zariadenej v dobovom štýle.


 O.č.: 876 - Gál (Ubytovanie v súkromí)
Cena : 10  €
Ubytovanie v prístavbe rodinného domu s pekne upraveným dvorom.


 O.č.: 1901 - Vilka Tkáč (Vila)
Cena : 8  €
Ubytovanie v novom samostatnom rekreačnom dome v tichom prostredí mimo cestnej komunikácie s výhľadom na Chočské vrchy. Vonkajšie prostredie spríjemňuje potôčik s jazierkom a okrasnými skalkami.


 O.č.: 881 - Tkáč (Ubytovanie v súkromí)
Cena : 10  €
Samostatná časť rodinného domu.


Cena : 8  €
Samostatná chalupa v Bodiciach v Demänovskej doline pod Chopkom.


 O.č.: 882 - Jančok (Ubytovanie v súkromí)
Cena : 8  €
Podkrovné bývanie v rodinnom dome. Ubytovacia časť je oddelená od ostatnej časti domu.


 O.č.: 1990 - Aparthotel Liptovský Dvor**** (Kúpeľný hotel)
Cena : 64  €
Jedinečný All inclusive apartment hotel Liptovský Dvor poskytuje luxusné a štýlové ubytovanie v drevených apartmánových domčekoch.


 O.č.: 643 - ATC Borova Sihoť (Rekreačné stredisko)
Cena : 5.48  €
Autocapmig s chatkami sa nachádza priamo na brehu rieky Váh (horný Liptov). Autocamping disponuje kapacitou 49 lôžok a nachádzajú sa v ňom 3-miestne a 4-miestne chatky so spoločným sociálnym zariadením. Je obľúbeným miestom vodákov (splavovanie riek Váh).


 O.č.: 1282 - Chata Gora (Chata)
Cena : 9.96  €
Ubytovanie v ústí Prosieckej doliny


 O.č.: 1730 - Dom v centre Lipt. Mikuláša (Ubytovanie v súkromí)
Cena : 8.3  €
Priestranný rodinný dom na rozľahlom pozemku v centre Liptovského Mikuláša je celý k dispozícii len ubytovaným. Je vzdialený len 5min autom od Aquaparku Tatralandia.


 O.č.: 1759 - Dom v centre Lipt. Mikuláša (Chata)
Cena : 8.3  €
Priestranný rodinný dom na rozľahlom pozemku v centre Liptovského Mikuláša je celý k dispozícii len ubytovaným. Je vzdialený len 5min autom od Aquaparku Tatralandia.


 O.č.: 3060 - Drevenica Mataj (Drevenica)
Cena : 10  €


 O.č.: 2040 - Grand Castle (Kúpeľný hotel)
Cena : 52  €
Historické budovy zrekonštruovaného kaštieľa okrem ubytovania v originálne zariadených apartmánoch ponúkajú aj priestory pre kultúrne podujatia ako koncerty, výstavy, slávnostné prijatia a konferencie.


 O.č.: 1451 - Grand hotel Permon (Kúpeľný hotel)
Cena : 44  €
Vstupnou bránou západnej časti Vysokých Tatier je horská osada Podbanské. Do prírodnej scenérie mohutných tatranských lesov je tu citlivo vsadený jedinečný Grand hotel Permon****, jeden z najväčších a najexkluzívnejších hotelov na Slovensku.


 O.č.: 1337 - Holiday Village Tatralandia (Kúpeľný hotel)
Cena : 29  €
Holiday Village Tatralandia je jedinečný ubytovací komplex svojho druhu na Slovensku. Tvorí ho 155 bungalovov a apartmánov, ktoré ponúkajú ideálne prostredie na rodinnú aj individuálnu dovolenku počas celého roka pri Aquaparku Tatralandia.


 O.č.: 1089 - Horský hotel Mních (Hotel)
Cena : 30  €
Horský hotel MNÍCH leží v oblasti Západných Tatier v blízkosti obce Bobrovec, vzdialenej 8 km od Liptovského Mikuláša. Je ideálnym východiskovým bodom pre vysokohorskú turistiku v Západných Tatrách a Roháčoch. V zime môžete využiť neďaleký lyžiarsky vlek, alebo lyžiarske centrum Jasná ktorá je vzdialená necelých 20 km. Počas celého roka môžete navštíviť Aquapark Tatralandia.


 O.č.: 1274 - Hotel Bernard*** (Hotel)
Cena : 21  €
Novootvorený štýlový hotel v Liptovskom Jáne situovaný v kaštieli z 19. storočia


 O.č.: 331 - Hotel Borová Sihoť (Hotel)
Cena : 9.13  €
Areál hotela sa nachádza priamo na brehu rieky Váh (horný Liptov). Hotel disponuje kapacitou 50 lôžok a každá izba je s vlastným sociálnym zariadením, TV + SAT, a telefónom. Je obľúbeným miestom vodákov (splavovanie riek Váh a Belá) a rajom pre turistov


 O.č.: 1371 - Hotel FIM (Kúpeľný hotel)
Cena : 44  €
Hotel sa nachádza uprostred Demänovskej doliny, priamo pod najkrajšou a najznámejšou jaskyňou Slovenska – jaskyňou Slobody. Leží v nadmorskej výške 800 m.n.m. a svojím športovo-elegantným charakterom uspokojí aj najnáročnejšieho klienta.


 O.č.: 1447 - Hotel Kriváň (Kúpeľný hotel)
Cena : 28  €
Neopakovateľná atmosféra prírodnej scenérie Vysokých Tatier a kvalita poskytovaných služieb v novo rekonštruovanom hoteli Kriváň je vysokou zárukou k stráveniu príjemných chvíľ pre každého návštevníka.


 O.č.: 255 - Hotel Summit (Hotel)
Cena : 27  €
Hotel Summit bol postavený v roku 2002. Nachádza sa v obci Bešeňová, ktorá je známa svojimi termálnymi bazénmi. Určený je nielen pre rodinnú rekreáciu, ale i firemnú a kongresovú turistiku, prezentácie a spoločenské podujatia.


 O.č.: 2698 - LD Maja ** - dependance (Kúpeľný hotel)
Cena : 30  €
Ubytovanie v dvojlôžkových rekonštruovaných izbách. Izby sú vybavené kúpelňou so sprchovacím kútom, WC, TV, rádiobudíkom, pripojením na internet a chladničkou.


 O.č.: 913 - Penzión Fontána (Penzión)
Cena : 24  €
Penzion Fontána sa nachádza v krásnom prostredí Liptovskej kotliny v obci Bešeňová, 200 m od komplexu termálnych kúpalísk s celoročnou prevádzkou.


 O.č.: 1696 - APARTMÁN ELEGANT (Ubytovanie v súkromí)
Cena : 7.3  €
Vážený hosti . Radi by sme Vám ponúkli podkrovné , kompletne vybavené ubytovanie na Liptove v blískosti ---TERMAL PARKU BEŠEŇOVÁ--- AQAPARKU TATRALANDIA---VODNEJ NÁDRŽE LIPTOVSKEJ MARY----DEMANOVSKEJ DOLINY--- SKIPARKU RUžOMBEROK --- !!! LIPTOV , JE SKUTOČNÉ SRDCE EURÓPY !!!


 O.č.: 253 - Apartmány Bešeňová 1071 (Ubytovanie v súkromí)
Cena : 11.62  €
Obytný dom je situovaný v turisticky príťažlivom regióne Slovenska - na Liptove v obci Liptovský Michal, v blízkosti termálneho kúpaliska Bešeňová (cca 500 m) so šiestimi bazénmi s celoročnou prevádzkou a v blízkosti vyhľadávaných lyžiarskych centier ako


 O.č.: 1769 - Astória (Penzión)
Cena : 11.62  €
romantická vila v pokojnom kúpeľnom mestečku Ľubochňa na úpätí národného parku Veľká Fatra. Objavte najdlhšiu dolinu na Slovensku.


 O.č.: 1272 - Chata Alena (Ubytovanie v súkromí)
Cena : 4.98  €
Privát A l e n a je dvojizbový rodinný dom v obci Lúčky so samostatným vchodom, zariadenou kuchyňou, kúpelňou a WC.Vonku je možnosť posedenia pri ohnisku, alebo grile.


 O.č.: 1237 - Chata Bláha No. 161 (Chata)
Cena : 6.64  €
Chata na okraji obce s priestranným pozemkom, členená na 2 úplne samostatné časti s osobitnými vchodmi, vzdialená 300 metrov od lyžiarskych vlekov. Parkovanie vo dvore , vykurovanie elektrické.


 O.č.: 1674 - Chata Marina (Chata)
Cena : 0  €
Chata Marina je pre 8 ľudí + 2 prístelky. Má 4 spálne , obývacia miestnosť s krbom ( FTV, SAT ) , kuchyňu , bar, sauna, kúpeľňa, WC, terasu, záhradné posedenie. Prístup autom až ku chate. Vhodne pre turistiku. V blízkosti sú lyžiarske strediska.


 O.č.: 335 - Chata Skalka (Chata)
Cena : 10  €
Rekreačné zariadenie chata Skalka sa nachádza v pohorí Veľkej Fatry vo výške 870 n. m. Je súčastou rekreačného a zimného strediska Malinô Brdo. V jej okolí sa nachádzajú lyžiarske vleky, cvičné skalky pre milovníkov horolezectva, turistické trasy.


 O.č.: 1154 - LD Veľká Fatra ***/**** (Kúpeľný hotel)
Cena : 53  €
Liečebný dom Veľká Fatra vás prekvapí bohatou ponukou poskytovaných služieb. V každej izbe je televízny prijímač so satelitom, rádio, telefón, samostatné sociálne zariadenia s vaňou alebo sprchovým kútom a sušičom na vlasy, minibar. *** a **** štandard.


 O.č.: 377 - Chata Janka na Oraviciach (Chata)
Cena : 8  €
Chata v blízkosti termálneho kúpaliska. Kapacita 14 lôžok Základná cena 8,30 € za lôžko a noc. GPS 49°18'13.69"N 19°44'28.51"E


 O.č.: 864 - Hotel Aphrodite Palace **** (Kúpeľný hotel)
Cena : 50  €
bývalý hotel Veľká Fatra je premostením spojený priamo s kúpeľným domom Aphrodite. Vybavenie izieb: telefón priamou voľbou, TV /sat. prog./, rádio, chladnička, kúpeľňa a WC. Izby superior, DeLuxe, Suite, Suite DeLuxe


 O.č.: 1855 - Sitekova (Ubytovanie v súkromí)
Cena : 13.28  €
Samostatný rod.dom ,dva vchody.Na prízemí kuchyňa s jedál.kútom a klasickou pecou s kachľami na pevné palivo, izba s 3 ložkami, masážna sprcha ,WC. Na poschodí kuchynka, kupelňa- vaňa, WC, spoločenská miestnosť s veľkým TV, izba s 3 ložkami a ďalšia izba so 4 ložkami. V záhrade krb.


 O.č.: 863 - Hotel Aphrodite **** (Kúpeľný hotel)
Cena : 53  €
Najluxusnejší hotel v kúpeľoch Rajecké Teplice. Vybavenie izieb: Vybavenie izieb: telefón s priamou voľbou, TV /sat. prog./, minibar,rádiobudík, chladnička, kúpeľňa a WC. Internet WI FI celom hoteli zdarma. Väčšina izieb klimatizovaných.


 O.č.: 865 - Hotel Malá Fatra *** (Kúpeľný hotel)
Cena : 34  €
situované v kúpeľnom parku a v blízkosti hotela Aphrodite s balneo centrom. Ubytovanie sa poskytuje v 26 izbách. Vybavenie izieb: telefón, TV /sat. prog./, rádio, chladnička, kúpeľňa a WC, jedáleň, depozitné skrinky na recepcii. Free WiFi internet v lobby


 O.č.: 866 - Villa Flóra *** (Kúpeľný hotel)
Cena : 34  €
nachádza sa oproti kúpeľnému jazierku. Ubytovanie s kapacitou 15 miest. Stravovanie sa ponúka v reštaurácii hotela Malá Fatra vzdialenej 200m, alebo v reštaurácii Rybárska Bašta - 100m. Vybavenie izieb: TV /sat.prog./, rádio, telefón, kuchynský kútik, kúpeľňa a WC. Internet - spoločné priestory.


 O.č.: 867 - Villa Margaréta *** (Kúpeľný hotel)
Cena : 34  €
Luxusné ubytovanie v 8 nadštandardne vybavených izbách. Hostia využívajú služby recepcie a reštaurácie hotela Malá Fatra. Vybavenie izieb: TV /sat.prog./, rádio, kuchynský kútik, kúpeľňa a WC


 O.č.: 106 - Drevenica 132 Sitek v Podbieli (Drevenica)
Cena : 10  €
Samostatná kompletne zrekonštruovaná drevenica. Najkomfortnejšia v Podbieli. Ubytovanie vo dvoch podkrovných izbách. Vykurovanie elektrické. Parkovanie v spoločnom oplotenom dvore so susednou drevenicou. Kapacita 7 lôžok, 4 prístelky. Základná cena 10 € osoba/noc. /301,26 SK


Cena : 11.62  €
Veľká komfortná chata pri tenisovom kurte. Kapacita 10 lôžok. Krb, biliard, tenis, rybačka. Podlahové kúrenie.


 O.č.: 1284 - Oravská priehrada (Chata)
Cena : 10  €
Chata blízko brehu vodnej nádrže. So samostatným prístupom k vode. Vhodná pre rybárov.


 O.č.: 1681 - U Danky - Podbiel (Ubytovanie v súkromí)
Cena : 8  €
Ubytovanie v súkromí u Danky. 21 lôžok, 7 izieb, 4 kúpeľne, 2 kuchyne, 1 spoločenská miestnosť s krbom. Bez prítomnosti majiteľa. Vhodné pre väčšie skupiny. Cena 8,30 € za lôžko a noc.


 O.č.: 891 - Kanderka - malá komfortná (Chata)
Cena : 11.62  €
Malá komfortná chata pri tenisovom kurte. Kapacita 4 lôžka. Tenis, bilirad, rybačka, krb. Parkovanie v uzavretom priestore.


 O.č.: 892 - Chata Kanderka - malá (Chata)
Cena : 11.62  €
Malá chata pri tenisovom kurte. Kapacita 4 lôžka. Tenis, biliard, krb, rybačka. Parkovanie v uzavretom priestore.


 O.č.: 966 - Drevenica 131 Venuša v Podbieli (Drevenica)
Cena : 10  €
Čerstvo zrekonštruovaná drevenica s izbami v podkroví. Mimoriadne úspešne sa podarilo zladiť požiadavky na moderné vybavenie a krásu drevenej architektúry. V spoločenskej miestnosti je kruhová pec s krbovou vložkou. Kapacita: 8 lôžok Základná cena 10 €/ 301,26 SK osoba/noc.Nenašli ste vyhovujúci objekt?
Skúste alternatívne vyhľadávanie v 1800 objektoch po celom Slovensku.
 
TOP 3 atrakcie v okolí
Mlyny oblazy
Pamiatka
1. Liptovský Mikropivovar
Pamiatka
Kvačianska dolina
Dolina

Nenašli ste vyhovujúci objekt?
Skúste alternatívne vyhľadávanie v 1800 objektoch po celom Slovensku.


Slovakia spa resorts, Catering servis, Slovensko, Kúpele / Lázně, Ubytovanie, Víza do Austrálie, Austrálie
study in Australia, Slovensko - ubytování a lázně
SKonline® 2000-2012, Všetky práva vyhradené.