SKonline network :   Kúpele |  Ubytovanie |  Slovensko |  Catering |  Austrália |  Referáty | 

ubytovanie kúpele dovolenka teambuilding, catering, akcie fotogaleria spolupraca kontakt
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
UBYTOVANIE V OKOLÍ 

 O.č.: 952 - LD Smaragd (Kúpeľný hotel)
Cena : 38  €
V liečebnom dome Smaragd sú k dispozícii dvojposteľové izby a apartmány, vybavené TV, rádiom, telefónom, chladničkou, WC, vaňou alebo sprchou.


 O.č.: 1970 - Hotel Grand Matej**** (Kúpeľný hotel)
Cena : 21  €
Veľmi pekný hotel v starobylom centre Banskej Štiavnice, vhodný na odpočinok ako aj usporiadanie kongresov, rodinných a iných podujatí.


 O.č.: 1661 - Súkromie Gazdáčik (Ubytovanie v súkromí)
Cena : 4.98  €
Farma Gazdáčik poskytuje ubytovanie, jazdenie na koňoch a aktívny relax na slovenskom vidieku, zažiť atmosféru, ako kedysi v detstve u dedov a babičiek na odľahlých samotách. Farma poskytuje ubytovanie hlavne pre deti a rodiny s deťmi, dospelých bez detí prijíma len za účelom kurzu jazdenia na koni.


 O.č.: 851 - Goetheho dom (Kúpeľný hotel)
Cena : 48  €
Ubytovanie v kúpeľnom penzióne Goetheho dom je v izbách so sprchou, wc, televízorom, telefónom a chladničkou.


 O.č.: 1334 - Hotel Golfer (Kúpeľný hotel)
Cena : 40  €
Hotel Golfer to je ozajstný relax, pravá pohoda, zdravý životný štýl, golf, skrátka miesto, čo má štýl.


 O.č.: 1413 - Hotel Sitno (Kúpeľný hotel)
Cena : 46  €
Novozrekonštruovaný 3* kongresový hotel Sitno sa nachádza v katastrálnej oblasti obce Vyhne. Ponúka ubytovanie v 106 dvojlôžkových izbách vrátane 5-tich rodinných izieb. K dispozícii je taktiež 7 komfortne zariadených apartmánov. V prípade potreby je možné využiť aj 20 prísteliek.


 O.č.: 853 - Mária Terézia (Ústredný dom) (Kúpeľný hotel)
Cena : 22  €
Ubytovanie v ubytovni Ústredný dom v izbách so spoločným WC a sprchou na každom podlaží, s teplou a studenou vodou a chladničkou na izbách


 O.č.: 848 - Penzión Ažbeta (Kúpeľný hotel)
Cena : 43  €
Ubytovanie v modernom penzióne s kompletným vybavením, v dvojposteľových izbách so sociálnym zariadením (WC, sprcha, TV, chladnička, telefón). K dispozícii sú aj apartmány s vybavením pre náročnejších záujemcov.


 O.č.: 850 - Penzión Matej Bel (Kúpeľný hotel)
Cena : 48  €
Ubytovanie v moderom penzióne s kompletným vybavením, v jednoposteľových, dvojposteľových izbách so sociálnym zariadením (WC, sprcha, TV, chladnička, telefón) a v dvojbunkách (bunka pre dve osoby) so spoločným sociálnym zariadením (WC, sprcha, TV).


 O.č.: 1422 - Relax Thermal (Kúpeľný hotel)
Cena : 44  €
Kúpeľný dom RELAX THERMAL v Sklených Tepliciach sa nachádza nad kúpeľným parkom, "Všetko pod jednou strechou" s bezbarierovým prístupom.


 O.č.: 1625 - Rodinný dom Vyhne (Ubytovanie v súkromí)
Cena : 8.3  €
Rodinný dom v obci Vyhne, časť Stupy. Dom je situovaný na okraji obce v tichom prostredí v bezprostrednej blízkosti lesa. Vybavenie: 3 samostatné izby, spoločenská miestnosť, veranda, kuchyňa so špajzou, kúpelňa, samostatné WC. V kuchni je kdispozícii chladnička s mrazničkou a mikrovlnná rúra. V kúpeľni je sprchovací kút a 2 umývadlá. V poločenskej miestnosti je farebný TV, rádio, mapy okolia a spoločenské hry.


 O.č.: 1717 - Ubytovanie v súkromí - Stará Kremnička (Ubytovanie v súkromí)
Cena : 7  €
V krásnom prostredí Kremnických vrchov, poskytujem príjemné ubytovanie v rodinnom domčeku, na spoločnom pozemku s domácimi. So samostatným vchodom a parkovaním vo dvore.


 O.č.: 1387 - Hotel Kaskády **** (Kúpeľný hotel)
Cena : 51  €
Kongresové a wellness centrum Kaskády vyrástlo na upätí Kremnických vrchov, medzi mestami Zvolen a Banská Bystrica.


 O.č.: 2687 - Hotel Minerál **** (Kúpeľný hotel)
Cena : 35  €
novootvorený trojhviezdičkový prešiel rozsiahlou rekonštrukciou, ponúka 139 lôžok. Ideálny na realizáciu konferencií, seminárov, školení či porád - kongresová a rokovacia miestnosť. K oddychu a regenerácii Wellness centrum.


 O.č.: 946 - LD Rubín (Kúpeľný hotel)
Cena : 47  €
V liečebnom dome Rubín sú k dispozícii rekonštruované jedno a dvojposteľové izby, tiež apartmány s TV, rádiom, telefónom, chladničkou, WC, sprchou. TIP SKonline


 O.č.: 2882 - Hotel Residence**** (Kúpeľný hotel)
Cena : 60  €
luxusný hotel v centre Donovalov. Ubytovacia kapacita 190 lôžok. je vhodným miestom pre usporiadanie seminárov, školení, konferencií, či firemných prezentácií.


 O.č.: 2908 - Hotel Aquatermal *** (Kúpeľný hotel)
Cena : 23  €
Hotel AQUATERMAL*** sa nachádza na juhu stredného Slovenska v areáli obľúbeného termálneho kúpaliska v Dolnej Strehovej medzi Lučencom a Veľkým Krtíšom. Hotel AQUATERMAL*** sa svojou ponukou orientuje predovšetkým na relax a oddych.


 O.č.: 2906 - Hotel Bystrá*** (Kúpeľný hotel)
Cena : 50  €
Wellness hotel BYSTRÁ *** je situovaný na začiatku atraktívneho turistického strediska Národný park Nízke Tatry v pokojnom a kľudnom prostredí Bystrej doliny - Tále. Svojou ponukou a šírkou sortimentu uspokojí požiadavky aj tých náročnejších klientov.


 O.č.: 355 - Liečebný dom Poľana**** (Kúpeľný hotel)
Cena : 55  €
Po celkovej rekonštrukcii a modernizácii sú všetky izby vybavené komfortným moderným nábytkom. Nová moderná 8 podlažná budova, ktorá slúži na ubytovanie, stravovanie, lekárske vyšetrenie na diagnostiku ochorení, ošetrovanie a realizáciu ordinovaných procedúr.


 O.č.: 514 - Hotel Palace *** (Kúpeľný hotel)
Cena : 31  €
ponúka ubytovanie s izbami I. kategórie a I.A


 O.č.: 316 - Apartmánový dom Magura (Apartmán)
Cena : 16  €
Apartmánové byty, nachádzajúce sa v obytnom dome Magura, ktorý je situovaný priamo pri údolnej stanici sedačkovej lanovky na Novú hoľu (10 m), ponúkajú návštevníkom celoročné ubytovanie v jednom z nájznámejších stredísk cestovného ruchu na Slovensku.


 O.č.: 1004 - Apartmanovy dom Tatran Donovaly (Apartmán)
Cena : 19.92  €
s kuchynskym kútom. Pre štyri osoby s dvomi pristeľkami v novootvorenom apartmánovom dome Tatran na Donovaloch 150 m od sedačkovej lanovky na Novú hoľu.


 O.č.: 318 - Chata 1016 (Chata)
Cena : 8.63  €
Jednoposchodová chata nachádzajúca sa 100 m od vlekov Záhradište.


 O.č.: 317 - Chata Bully (Chata)
Cena : 10.95  €
Chata sa nachádza v krásnom prostredí v oblúbenom a vyhľadávanom lyžiarskom stredisku v obci Donovaly , časť Bully. 26 km od Banskej Bystrice v regióne Nízkych Tatier. Je to tradičný dom situovaný na konci osady Bully pri lese a lúke, veľký pozemok, súkro


 O.č.: 315 - Chata Magura (Chata)
Cena : 6.64  €
Zariadenie s možnosťou celoročného ubytovania sa nachádza v bezprostrednej blízkosti sedačkovej lanovky na Novú Hoľu. Ubytovanie - štvorposteľové izby so spoločnými sociálnymi zariadeniami.


 O.č.: 920 - Chatová osada Lomnistá (Rekreačné stredisko)
Cena : 6.64  €
K dispozícii je Vám drevená chatová osada, ktorá sa nachádza asi 200 m od Relax Hotela Lomnistá. Ide o chatky v tvare písmena A, ktoré sú skonštruované z prírodného materiálu a pozostávajú z dvoch podlaží. Každá chatka ponúka ubytovanie pre 4-6 osôb.


 O.č.: 641 - Chatová osada Poľana (Rekreačné stredisko)
Cena : 4.98  €
Horský hotel Poľana sa nachádza v prostredí chránenej krajinnej oblasti Poľana, ktorá bola vyhlásená za biosferickú rezerváciu UNESCO, 12 km od mestečka Hriňová v okrese Detva.

Silvester obsadené


 O.č.: 912 - Dovolenkovy byt (Apartmán)
Cena : 8.3  €
2-izbovy byt v kludnom prostredi idealny pre rodiny s detmi, alebo male skupinky


 O.č.: 235 - Horský hotel Šachtička (Hotel)
Cena : 33  €
V prekrásnom prostredí Nízkych Tatier, v sedle pod Panským dielom (1102 m n.m.), Vás očakáva Hotel Šachtička so svojim areálom a službami. Okolitá príroda priam láka na turistiku, cykloturistiku, či do konského sedla, zimu si tu vychutnávajú najmä lyžiari.


 O.č.: 921 - Hotel BRUSNO *** (Hotel)
Cena : 20  €
Nový Hotel v prekrásnej prírode, ktorý Vám umožní prežiť dovolenku plnú zážitkov úplne v pohode. Uľahčíme Vám organizovanie svadieb a osláv v romantickom prostredí, školení a kongresov, športových sústredení a iných akcií. U nás si každý príde na svoje!


 O.č.: 2028 - Hotel Dixon**** (Kúpeľný hotel)
Cena : 28  €
Novovybudovaný hotel obklopený zeleňou a lesoparkom sa nachádza v oddychovej zóne mesta, pri letnom kúpalisku a športovo-rekreačnom areáli. Hotel poskytuje výborné podmienky na aktívny oddych.


 O.č.: 1746 - Hotel Flóra Dudince (Kúpeľný hotel)
Cena : 34  €
Máte záujem stráviť príjemnú dovolenku v tichom a peknom prostredí? Hotel Flóra sa nachádza v južnej časti stredného Slovenska v nadmorskej výške 140 m nad morom, vo vinohradníckej oblasti. Dudince majú najväčší počet slnečných dní v roku.


 O.č.: 579 - Hotel Golf (Hotel)
Cena : 20  €
Nachádza sa v tichom prostredí neďaleko hotela Stupka, s výhľadom na šiestu jamku golfového ihriska.


 O.č.: 2937 - Hotel Hviezda *** (Kúpeľný hotel)
Cena : 39  €
Hotel HVIEZDA*** poskytuje svojim hosťom široký sortiment kvalitných služieb v meste s kúpeľnou tradíciou vo vlastnom hotelovom komplexe. Široká škála služieb, medzi ktoré patria predovšetkým pobyty zamerané na kúpeľnú a relaxačnú starostlivosť o hostí formou liečebných, rekondično-relaxačných alebo víkendových pobytov.


 O.č.: 339 - Hotel Mýto *** (Hotel)
Cena : 33  €
špeciálne vitálne balíčky za zvýhodnené ceny, nový vitálny svet, kolektívne a individuálne zájazdové pobyty, školenia, semináre, recepcie a rôzne spoločenské akcie


 O.č.: 1365 - Hotel Partizán (Kúpeľný hotel)
Cena : 50  €
Hotel je situovaný v tichom prostredí a ponúka 92 elegantne zariadených dvojlôžkových izieb, 4 junior apartmány a 3 apartmány Panoráma.


 O.č.: 1356 - Hotel Polianka (Kúpeľný hotel)
Cena : 19  €
Jedinečná príležitosť prežiť super dovolenku so svojou rodinou v lone nízkotatranskej prírody. Hotel Polianka ponúka super služba, super aktivity a super zábavu.


 O.č.: 578 - Hotel Stupka (Hotel)
Cena : 30  €
NOVOZREKONŠTRUOVANÉ. Od 26. 12.2008 sú v hoteli Stupka sprístupnené nové ubytovacíe priestory, wellness centrum a kongresové priestory.Nenašli ste vyhovujúci objekt?
Skúste alternatívne vyhľadávanie v 1800 objektoch po celom Slovensku.
 
TOP 3 atrakcie v okolí
Banská Štiavnica
Mesto/Obec
Tajchy v Banskej Štiavnici
Pamiatka
Kaštieľ vo Sv. Antone
Sakralna pamiatka

Nenašli ste vyhovujúci objekt?
Skúste alternatívne vyhľadávanie v 1800 objektoch po celom Slovensku.


Slovakia spa resorts, Catering servis, Slovensko, Kúpele / Lázně, Ubytovanie, Víza do Austrálie, Austrálie
study in Australia, Slovensko - ubytování a lázně
SKonline® 2000-2012, Všetky práva vyhradené.