SKonline network :   Kúpele |  Ubytovanie |  Slovensko |  Catering |  Austrália |  Referáty | 

ubytovanie kúpele dovolenka teambuilding, catering, akcie fotogaleria spolupraca kontakt
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
VYHĽADÁVANIE UBYTOVANIA 

Parametre vyhľadávania
Lokalita:  Slovenský Raj (Turistická oblasť)
Typ:
 ubytovanie v súkromí
 ubytovanie chatového charakteru
 ubytovanie hotelového charakteru

Výsledky vyhladávania ( 0 - 10 celkom: 11)


Cena od: 10.95  € 
Vitajte v Starej horárni, štýlovo zariadenej horskej chalupe nachádzajúcej sa v prekrásnej prírode chránenej prírodnej rezervácii Slovenský raj v osade Laniho huta, 3 km od mesta Dobšiná.
Kapacita: 11

Cena od: 8.03  € 
1x2+1, 1x4 priechodná. Štýlovo zariadená horská chalupa nachádzajúca sa v prekrásnej prírode chránenej prírodnej rezervácii Slovenský raj v osade Laniho huta, 3 km od mesta Dobšiná.
Kapacita: 7

 O.č.: 330 - Hotel Stella Levoča
 Hotel, Levoča
Cena od: 27  € 
(bývalý hotel Satel Levoča). Nachádza sa na hlavnom námestí v blízkosti kostola Sv. Jakuba. Samotná budova hotela patrí medzi najvýznamnejšie architektonické pamiatky nielen Levoče, ale i Slovenska.
Kapacita: 62

 O.č.: 571 - Hotel Satel Poprad
 Hotel, Poprad
Cena od: 20  € 
je vhodný pre náročnú aj menej náročnú klientelu. Ponúka ubytovanie v izbách typu business a štandard s celkovou kapacitou 295 lôžok. Hotel disponuje dvojlôžkovými izbami s možnosťou prístelky, rodinnými izbami a apartmánmi. Súčasťou vybavenia hotelových izieb je toaleta, kúpeľňa s vaňou, TV-sat, rádio a telefón s priamou voľbou.
Kapacita: 295

 O.č.: 659 - Apartmánový dom Fantázia
 Apartmán, Poprad
Cena od: 23.24  € 
Táto päťpodlažná budova s vlastným parkoviskom sa nachádza na administratívnej ulici mesta Poprad, cca 5 minút od centra mesta, 5 minút pešo od novootvoreneho AquaCity a 7 minút od kúpaliska. V blízkosti sa tiež nachádzajú banky, reštaurácie, potraviny, železničná a autobusová stanica.
Kapacita: 18

 O.č.: 788 - Penzión Salamander
 Penzión, Mlynky
Cena od: 16.6  € 
Penzión Salamander sa nachádza v miestnej časti Palcmanská Maša obce Mlynky na hranici národného parku Slovenský raj. Je vhodným východiskom na turistické vychádzky do roklín a na planiny Slovenského raja ako aj cyklistické túry po oblasti Gemera a Spiša.
Kapacita: 45

 O.č.: 916 - Penzión Mária
 Penzión, Smižany
Cena od: 11.62  € 
Penzión Mária sa nachádzda v tichej časti obce Smižany a počas Vášho pobytu Vám, určite zabezpečí príjemnú, ničím nerušenú atmosféru v rodinnom penzióne! Penzión Mária ponúka kvalitné ubytovanie za velmi výhodne ceny.
Kapacita: 20

 O.č.: 1000 - Ubytovanie pod Guglom
 Chata, Mlynky
Cena od: 10  € 
Ubytovacie zariadenie sa nachádza v južnej časti Slovenského raja v obci Mlynky na okraji obce pod lesom. Región je rajom pre turistov viac i menej náročných, pre cykloturistov s veľkým množstvom tratí rôznej náročnosti. V zimnom období je popretkávaný bežeckými traťami a svahmi pre zjazdové lyžovanie.
Kapacita: 32

 O.č.: 1417 - Hotel Čingov
 Kúpeľný hotel, Čingov
Cena od: 27  € 
Hotel Čingov sa nachádza v okrese Spišská Nová Ves (Východné Slovensko) na okraji národného parku Slovenský Raj. Je vzdialený približne 20 km od letiska v Poprade.
Kapacita: 83

 O.č.: 1527 - Hotel AquaCity
 Kúpeľný hotel, Poprad
Cena od: 70  € 
Je navrhnutý na dvoch podlažiach a má 41 izieb tematicky dekorovaných podľa ročných období. Zahŕňa luxusné apartmány, manzardové izby, ako aj štandardné dvojposteľové izby, pričom väčšina z nich má prepojovacie dvere, ideálne pre ubytovanie početnejších rodín s deťmi.
Kapacita: 84

< 01 >


 

Kúpele Brusno
Hotel Poľana ****
 

EXKLUZÍVNY POBYT
iba v SKonline

!! 40% ZĽAVA !!


Hotel Flóra - Trenčianske Teplice   TOP-3 HOTEL SKONLINE Exkluzívne zľavy iba v SKonline, lacnejšie ako priamo v hoteli.


Hotel Hubert ****
Vysoké Tatry

vynikajúci pomer
cena/kvalita
TIP SKonline


AKCIOVÉ POBYTY
LAST MINUTE
exkluzívne pobyty

zoznam akciových 
pobytov na SlovenskuSlovakia spa resorts, Catering servis, Slovensko, Kúpele / Lázně, Ubytovanie, Víza do Austrálie, Austrálie
study in Australia, Slovensko - ubytování a lázně
SKonline® 2000-2012, Všetky práva vyhradené.