SKonline network :   Kúpele |  Ubytovanie |  Slovensko |  Catering |  Austrália |  Referáty | 

ubytovanie kúpele dovolenka teambuilding, catering, akcie fotogaleria spolupraca kontakt
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Zapojte sa do budovania prezentácie Slovenska! 

Kedže cieľom SKonline.sk nie je budovať „súkromnú“ ale „spoločnú“ prezentáciu, PREZENTÁCIU SLOVENSKA, do projektu sa môže zapojiť prakticky ktokoľvek, kto má záujem ju rozširovať a vylepšovať. Zjednodušene sa takéto subjekty dajú rozdeliť do štyroch kategórií:

Prevádzkovatelia nekomerčných aktivít
Lokálne združenia turizmu, informačné centrá, kultúrne strediská, správy národných parkov či CHKO, múzeá, galérie, samospráva, ... . Všetky takéto a ďalšie subjekty môžu v SKonline.sk zadarmo propagovať svoje aktivity a využívať služby SKonline.sk na správu svojich prezentácií v systéme.

Prevádzkovatelia komerčných aktivít
Prevádzkovatelia športovísk, kúpalísk, požičovní, poskytovatelia komerčných služieb spojených s turizmom, reštauračné zariadenia, ... . Ponuky všetkých je možné zadarmo zaradiť do centralizovanej databázy v systéme a sprístupniť ich stovkám návštevníkov denne.

Jednotlivci
V SKonline.sk sú vítaní i jednotlivci, ktorí vlastnia zaujímavé textové či fotografické materiály k známym či menej známym atrakciám na Slovensku a radi sa o ne podelia s ostatnými.

Ubytovatelia
Ubytovatelia majú v projekte osobitné miesto, nakoľko na budovanie kvalitnej databázy ubytovacích zariadení je v SKonline.sk kladený veľký dôraz. Do systému sa môže zapojiť ubytovacie zariadenie, ktoré má v záujme byť na základe sprostredkovateľskej zmluvy ponúkané v tejto unikátnej prezentácii Slovenska a ktoré prejde schvaľovacím konaním v SKonline. Nakoľko o zaradenie ubytovacích zariadení je veľký záujem, umiestnenie do prezentácie môže nemusí byť okamžité. Ubytovania v súkromí a drobné ubytovacie zariadenia budú zaradené v prezentácii SKonline na základe ročného paušálu a budú na ne uvedené priame kontakty.


Tak prečo váhať? Zapojte sa aj vy, kontaktujte nás.Slovakia spa resorts, study in Australia, Slovensko - ubytování a lázně, Rekreácia, Liečenie, Víza do Austrálie
SKonline® 2000-2012, Všetky práva vyhradené.