SKonline network :   Kúpele |  Ubytovanie |  Slovensko |  Catering |  Austrália |  Referáty | 

ubytovanie kúpele dovolenka teambuilding, catering, akcie fotogaleria spolupraca kontakt
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

CENOVÁ BOMBA
ZĽAVA na ubytovanie v Thermal Park Bešeňová

Fotogalérie Thermal park GINO PARADISE Bešeňová
Vonkajšie bazény | Vnútorné bazény | Vitálny svet | Relax centrum |

Doprajte si aj vy dokonalý relax - Relax all inclusive v GINO PARADISE Thermal parku Bešeňová.

NOVINKA - Adrenalínová zábava AQUAZORBING v Bešeňovej!
To pravé letné osvieženie! NOVÁ výstredná adrenalínová zábava AQUAZORBING. Príďte si vyskúšať, ako sa chodí po vodnej hladine - vyskúšajte si bezpečnú a jedinečnú zábavu na vode. Každý deň počas leta!

GINO PARADISE THERMAL PARK BEŠEŇOVÁ je ideálne miesto na načerpanie stratenej energie a vitality. Po celý rok spoznáte v náručí čarokrásnej prírody Liptova silu jedinečnej termálnej vody, ktorá má pozitívne účinky na ľudský organizmus. Blahodarne pôsobí na pohybové a dýchacie ústrojenstvo, urologické problémy, má priaznivé kozmetické účinky a vďaka prvku lítium pozitívne pôsobí na psychiku. Areál leží na území regiónu Liptov v kúpeľnej dedinke Bešeňová, 12 km od Ružomberka.

HIT LETA: NOVÁ BEŠEŇOVÁ - 5 NOVÝCH BAZÉNOV Z ANTIKORA S ČÍROU VODOU A NOVÝ LETNÝ VSTUP

Thermal park Bešeňová sa od leta sa rozrastie o úplne novú časť areálu, v ktorom bude dominovať 5 nových bazénov a nové atrakcie pre deti. Návštevníci si budú môcť vybrať kúpanie v bazénoch s termálnou alebo priezračnou vodou.
Novinkou tohto leta je 5 nových bazénov z antikora s ohrievanou čírou vodou. Thermal park Bešeňová sa tak stane areálom s najväčším počtom antikorových bazénov na Slovensku – až 9 z celkového počtu 16. Najväčší bude relaxačný bazén (plocha 600 m2, objem 600 m3, hĺbka 1 m, teplota vody 33 – 36 ° C), po obvode s podvodnými ležadlami a lavicami s masážnymi tryskami. Jeho súčasťou budú dva chŕliče vody a prevrátený akvadukt v strede bazénu. Rodičia s deťmi určite uvítajú nový detský bazén (plocha 100 m2, objem 40 m3, hĺbka 0,4 m, teplota vody 30 ° C), so striekajúcou fontánkou a ježkom, vstup pri brodítkach oživia ďalšie zvieratká so striekajúcou vodou. Oba bazény budú mať protišmykové dno. Vyznavači aktívneho plávania sa môžu tešiť na plavecký bazén 25 m so 6 dráhami, štartovacími blokmi a čiarami na dne (plocha 336 m2, objem 537 m3, hĺbka 1,6 m, teplota 26 – 28 ° C), kde sa budú môcť usporiadať aj medzinárodné plavecké preteky. Atrakciou novej časti areálu bude tzv. divoká rieka s ostrovom v strede (plocha 125 m2, 150 m3, hĺbka 1,2 m, 28 ° C), v bazéne bude 9 zapustených trysiek vytvárať prúd vody (400 m3/hod.) a unášať návštevníkov rýchlosťou 1,6 – 2 m za sekundu. Komfort pre hostí zvýši ešte nový letný vstup, kde okrem ďalších pokladní pribudne v šatniach aj 600 uzamykateľných skriniek.

V novej časti areálu GINO PARADISE Thermal parku si prídu na svoje najmä rodiny s deťmi, pre ktoré je pripravených množstvo nových atrakcií. Okrem preliezačiek, nafukovacích hradov a šmýkačiek pribudnú pre najmenších detské bazény s vodnými bicyklami a ďalšie novinky.

Okrem nových bazénov sa v areáli nachádza 8 celoročných pôvodných vonkajších bazénov s geotermálnou vodou 27°C – 39°C, 3 vnútorné bazény z antikora s ohrievanou čírou vodou od 27 do 38°C a antikorovým toboganom. Príjemný relax ponúka átrium s whirlpoolmi pod holým nebom.

RELAX ALL INCLUSIVE

Neopakovateľnú atmosféru celkového uvoľnenia zažijete vo Vitálnom svete – Wellness centre, kde čaká na vás čarovný svet vôní, farieb a príjemných zvukov hudby. Wellnes tvorí sústava 5 sáun a inhalácií (bylinková, rímska, soľná, mentolová, fínska) a ďalšie atrakcie: hydromasáže, turecká mydlová masáž, Kneippov kúpeľ, Bešeňovské skaly, tepidária...
Európskou raritou je vyhrievané kreslo z 24-karátového zlata.
V Relax centre nájdete širokú ponuku služieb: masáže, lymfodrenáž, svetelná terapia, solárium, fitness, slender stoly, manikúra, pedikúra, rašelinové zábaly, kozmetika...

Thermal park GINO PARADISE Bešeňová ponúka nadštandardné ubytovanie v Hoteli Termal****, Penzióne Giga**** a hoteli LUKA ****, priamo v areáli môžete využiť naše kvalitné stravovacie služby a ochutnať gurmánske špeciality. Súčasťou areálu ja aj kongresové centrum. Thermal park GINO PARADISE Bešeňová je vhodným miestom na usporiadanie firemných podujatí, teambuildingových akcií, workshopov i spoločenských akcií.

Hotel Termal****

Penzión GIGA****

Hotel LUKA****

Doprajte si aj vy dokonalý relax - Relax all inclusive v Thermal parku Bešeňová!

Otváracie hodiny

Deň

OdDo

 

Po - Ne

10.00

21.00

 

 

Balíky:

ECONOMY
- vonkajšie bazény
BUSINESS - ECONOMY + vnútorné bazény, vírivky, vnútorný tobogan, átrium
VIP - BUSINESS + 1 vstup do Wellness centra - Vitálneho sveta 
WELLNESS centrum - Vitálny svet - komplex sáun: bylinková, rímska, soľná, mentolová, fínska, vírivky, bazén s kúskami ľadu, + ECONOMY


Cenník

Typ

Dospelí

Deti *

ECONOMY

  9 €/2 hod
12 €/3 hod
14 €/deň

  6 €/2 hod
  9 €/3 hod
11 €/deň

BUSINESS

12 €/2 hod
15 €/3 hod
17 €/deň

  9 €/2 hod
12 €/3 hod
14 €/deň

VIP

24 €/3 hod
27 €/deň

21 €/3 hod
24 €/deň

WELLNESS centrum 

21 €/deň

18 €/deň

* Študenti, dôchodcovia, ZŤP

Zľavy:

Skupinové zľavy na Economy a Business balík:
10-39 osôb - zľava 10 %
40 a viac osôb - zľava 20 %
každá 21. osoba v skupine - grátis

Skupinové zľavy pre deti do 14 r. na Economy a Business balík:
15 a viac detí - zľava 10 %
na každých 15 detí 1 dospelý grátis

Rodinné zľavy na Economy a Business balík:
deti do 6 rokov grátis

Bešeňová 136
034 83 BešeňováVýber z fotogalérie k objektu
(klikni na fotku pre úplnú fotogalériu)
Bešeňová Bešeňová Bešeňová Bešeňová Bešeňová


 
Ubytovanie v okolí
Objekt 1968
Kúpeľný hotel
52 €/noc
Objekt 913
Penzión
24 €/noc
Objekt 252
Ubytovanie v súkromí
8.3 €/noc

TOP 3 atrakcie v okolí
Vlkolínec
Skanzen
Nízke Tatry
Hory
NP Nízke Tatry
Národný park

Chýbajú Vám v SKonline.sk informácie o Vašom okolí, radi by ste v SKonline.sk propagovali svoje služby či produkty?

Zapojte sa!


Slovakia spa resorts, Catering servis, Slovensko, Kúpele / Lázně, Ubytovanie, Víza do Austrálie, Austrálie
study in Australia, Slovensko - ubytování a lázně
SKonline® 2000-2012, Všetky práva vyhradené.