Splavovanie Oravy - RAFTING
 SKonline network :   Kúpele |  Ubytovanie |  Slovensko |  Catering |  Austrália |  Referáty | 

ubytovanie kúpele dovolenka teambuilding, catering, akcie fotogaleria spolupraca kontakt
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Splavovanie Oravy - RAFTING 
Fotogalérie Splavovanie Oravy - RAFTING

Rozmýšľali ste, že niekedy skúsite splavovanie? Už o tom neuvažujte, urobte to. Splavovanie je krásne a vzrušujúce. Sedíte s priateľmi v rafte, pred Vami sa mihajú jazyky vĺn, okolo hučí voda, ktorú prehlušujú iba pokyny inštruktora.

Splav na rieke Orava sa realizuje v jej poslednej časti, v Kraľovanskej doline. Je dlhý približne 8,5 km a trvá 1 hodinu až 1,5 hodiny. Začína sa v Žaškovskom brode a končí pred sútokom Oravy a Váhu. Ide sa medzi Šípskou a Krivanskou Malou Fatrou.

Tento splav je vhodný pre všetkých aj pre deti, nakoľko v každom člne je vždy aspoň jeden inštruktor , ktorý vám všetko potrebné ukáže a vysvetlí. Je to jedinečný zážitok, ktorý stmelí celú posádku raftu, pretože práca každého člena je dôležitá. Práve preto je splavovanie vhodné aj ako teambuilding.

Splav sa realizuje pre min. 3 a max. 36 osôb. K dispozícii sú 4 osemmiestne rafty. Obtiažnosť splavu je WW1 až WW2. Je vhodné ak si účastníci so sebou zoberú veci na prezlečenie.

Cena: 400,- Sk / osoba (aj deti)

Sezóna trvá od 14. apríla do 30. októbra v termínoch podľa dohody. Štart splavu je v Párnici a cieľové miesto je v Kraľovanoch. Doprava do miesta štartu a z cieľového miesta je individuálna.

Popis celého toku rieky Orava pre vodákov


Poznámka: Vhodné pre deti od 3 rokov.
Splav treba objednať aspoň 2 dni dopredu.


Výber z fotogalérie k objektu
(klikni na fotku pre úplnú fotogalériu)
raft3 raft4 raft5 raft6 raft7
Slovakia spa resorts, study in Australia, Slovensko - ubytování a lázně, Rekreácia, Liečenie, Víza do Austrálie
SKonline® 2000-2012, Všetky práva vyhradené.